Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Sport a 'nahé zprávy': Nova spustí kanál pro muže

Média

  7:03
PRAHA - Televize Nova spustí v sobotu 14. července svůj pátý kanál. Stanice s názvem fanda bude programově zaměřena na mužské publikum. Vysílat bude 18 až 20 hodin denně a program budou tvořit filmy, seriály, sport, bojové sporty, dokumenty a erotické seriály.

Generální ředitel TV Nova Jan Andruško, v pozadí logo nového kanálu Fanda foto: ČTK

"V rámci naší multikanálové strategie jsme se v tuto chvíli rozhodli spustit mužsky orientovaný kanál s ohledem na zvyšující se poptávku po takto profilovaném obsahu. Cítíme tak divácký potenciál i potenciál uspokojit inzerenty, kteří tak budou moct lépe cílit své kampaně," uvedl generální ředitel Novy Jan Andruško.

ČTĚTE TAKÉ:

Podle ředitele kanálů fanda a Nova Sport Marka Kindernaye se nová stanice zaměří na premiérové seriály, filmy a sport včetně bojových sportů jako jsou box nebo wrestling. "Přineseme také unikátní dokumenty a v neposlední řadě také erotický obsah. V této souvislosti bych rád zmínil náš původní pořad RedNews, tedy nahé zprávy, které budeme vysílat každý všední den ve 22:00," dodal Kindernay.

Fanda poběží na satelitu, kabelovce a přes internet

Vysílání začne v sobotu v 16:00 válečným filmem Rudý baron, od 20:00 bude následovat český thriller Kajínek. Ve 22:00 na obrazovku vstoupí boxerský duel mezi Davidem Hayem a Dereckem Chisorou o titul mistra světa WBO v supertěžké váze.

Nový kanál bude volně dostupný na satelitních platformách, kabelové a IPTV televizi v rámci základní programové nabídky. Současně bude spuštěn portál fanda.tv.

Nova měla dosud čtyři stanice, a to Nova, Nova Cinema, československou verzi hudební stanice MTV a sportovní kanál Nova Sport.

Autoři: ,