Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vyberte nejlepší seriál všech dob a vyhrajte filmovou roli

Média

  7:00
Jaký český seriál máte nejraději? Je to Dietlova Nemocnice na kraji města s legendárním primářem Sovou nebo sci-fi Návštěvníci a nezapomenutelná expedice Adam 84 s Josefem Bláhou v čele? Máte snad radši současné seriály? Nyní máte možnost hlasovat.

Souboj seriálů. foto: ČT

Zvolte nejlepší seriál všech dob. Vybírat můžete ze 136 seriálů z dílny České televize. Hlas ale můžete dát jen jednomu z nich. Z došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá jedinečnou možnost zahrát si v seriálu Vyprávěj.

Dvacítka dalších vylosovaných soutěžících získá komplet speciálních magazínů Lidových novin z edice 101, které vyšly v letošním roce (101 Hrady zámky 101 Pohnuté osudy, 101 Nejkrásnější města).

Pokud chcete vyhrát, musíte však hlasovat i v druhé anketě a vybrat nejlepšího herce a herečku ze Souboje seriálů.

SOUBOJ SERIÁLŮ:

Rumburak
  • Vyberte nejlepší seriál všech dob!
  • Vyberte nejlepšího herce ze Souboje seriálů

Hlasovat můžete ZDE

Česká televize vám po šest týdnů vždy v sobotu od 20:00 na ČT1 představí šest pilotních dílů seriálů, jejichž hlavní herečtí hrdinové budou bojovat o váš hlas. Vítězný seriál v následujícím roce Česká televize natočí. VÍCE ČTĚTE ZDE

Hlasování o nejlepší seriál všech dob bude probíhat od 5. listopadu 2011 do 29. listopadu 2011 na stránkách internetového portálu Lidovky.cz. Účastník ankety musí být starší osmnácti let.

Vyberte nejlepší seriál všech dob.

Nejoblíbenější seriál jakož i výherce z řad hlasujících bude vyhlášen během finále Souboje seriálů, které bude vysílat Česká televize 3. prosince 2011 na jedničce.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat