Sobota 16. října 2021, svátek má Havel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Záběry faceliftu Superbu. Jak vypadají škodovky s novým logem?

Ekonomika

  15:10
MLADÁ BOLESLAV - Amatérské záběry zachytily testování nové verze Škody Superb. Vedle faceliftu manažerského modelu chystá mladoboleslavská automobilka pro rok 2013 ještě dalších šest novinek.

Nové logo automobilky Škoda. foto: Reprofoto

Škoda nedávno oznámila, že na Fabie a Roomstery umístí nové logo. Na nově zveřejněných oficiálních fotografiích jsou zřejmé také další změny, jako například jiný tvar volantu, nebo nápisy na kapotě v modernějším písmu.

Současně s tím ale probíhá také testování faceliftové verze Škody Superb. Záběry z dálnice R10 a R11 zveřejnil server iDNES.cz, kterému je zaslal čtenář Jan Havránek.

Design Superbu se „nabrousí“ do ostřejších hran, které už Škoda představila s novou Octavií III. Od ní také Superb převezme mlhovky a umístění značky přímo na masku kapoty. U zadní registrační značky se objeví také šikmé prolisy.

Okřídlený šíp v novém

Fabia a Roomster se dočkají nového loga až nyní, ačkoliv automobilka ho zavádí už od roku 2011. Kromě tradičního okřídleného šípu bude nově na těchto autech použitý jiný typ písma a modely budou mít na zádi poprvé nápis Škoda. Prvním modelem, který měl nové logo, byl malý vůz Citigo, stejné značky mají i modely Rapid.

Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.
Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.

Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.

Nové logo značky je umístěno na několika místech na voze i v interiéru, například na kapotě, zádi, krytech středu kol z lehké slitiny, volantu, krytu motoru a klíčích k vozu. Kromě nového nápisu Škoda bude na zádi auta nový typ písma použitý i u popisu typu motorů.

Autor:

KOMENTÁŘ Jindřicha Forejta: Jak prezident mohl z ARO jmenovat šéfa soudu

Premium Proč mohl prezident republiky v úterý 12. října bez komplikací jmenovat předsedu Krajského soudu v Brně, i když řadové...

Manželé v sukních. Gender Blender boří stereotypy v oblékání

Premium Oblékají se podle vlastních pravidel a svými outfity boří společenské konvence. Manželský pár Michaela a Vlastimil...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!