Diskuse

LN: Blíží se zatmění Slunce, energetici se bojí blackoutu

Zatímco se astronomové těší na výrazné zatmění Slunce, které bude viditelné nad Českou republikou 20. března, pro energetiky ve střední Evropě představuje už dnes noční můru.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

TP

T. Peliška

18. 3. 2015 8:20
zatmění

Jednoduchá rada: Zatmění zakázat!

0 0
možnosti
JT

24. 2. 2015 10:55
A nedeje se totez kazdou noc ?

A daleko intenzivneji ?

0 0
možnosti

V. Šťastný

24. 2. 2015 11:06
Re: A nedeje se totez kazdou noc ?

děje, jenže se s tím počítá a jsou tomu přizpůsobeny výrobní diagramy ostatních zdrojů

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.