Diskuse
LN: Blíží se zatmění Slunce, energetici se bojí blackoutu
Zatímco se astronomové těší na výrazné zatmění Slunce, které bude viditelné nad Českou republikou 20. března, pro energetiky ve střední Evropě představuje už dnes noční můru.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TP
JT
VŠ
V. Šťastný
24. 2. 2015 11:06
Re: A nedeje se totez kazdou noc ?
děje, jenže se s tím počítá a jsou tomu přizpůsobeny výrobní diagramy ostatních zdrojů
0
0
možnosti

Pronájem kanceláře Olomouc, ul. Hraniční
Hraniční, Olomouc - Nová Ulice
16 000 Kč/měsíc


















