Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ženy v pokušení převálcovaly Sráče

Slovensko

  14:08
PRAHA - Komedie Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení ovládla nedělní večer na českých obrazovkách. Televize Nova díky ní dosáhla zhruba dvojnásobné sledovanosti oproti Primě, kde běžel další díl pořadu Česko Slovensko má talent. Na ČT 1 naopak propadla televizní premiéra dramatu Roberta Sedláčka Sráči.

Zleva herec a zpěvák Vojtěch Dyk, herci Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Jří Macháček a režisér Jiří Vejdělek (dole uprostřed) po novinářské projekci nové české komedie Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení. foto: ČTK

Komedii v hlavních rolích s Eliškou Balzerovou, Lenkou Vlasákovou a Jiřím Macháčkem si v cílové skupině 15+ let pustilo 48,4 procenta diváků, zatímco talenty na Primě zvolilo jen 23,3 procenta publika a na Sráče se dívalo pouhých 15,4 procenta diváků.

Ještě výrazněji trumfovaly Ženy v pokušení v kategorii 35 – 44 let, kde Nova získala podíl 58,28 procenta, Prima 19,55 procenta a první kanál České televize 9,58 procenta. Pořad na Nově si pustilo celkem 2 128 000 diváků.

Autor:

Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?
Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?

Chodit s celou rodinou do restaurace je drahý špás. A tak se vaření stává nepostradatelnou součástí našeho života a taky předmětem partnerských...