Pátek 31. března 2023, svátek má Kvido
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Debilizace společnosti postupuje

Nálepka hnutí Q s hesly Velké procitnutí a Bouře přichází v Praze na Kampě. foto: István Léko

Hnutí Q, jež vzniklo v USA a jeho příznivci si říkají qanonové, tedy bezejmenní, tvrdí, že existuje takzvaný deep state – hluboký neboli okultní (skrytý) stát, stárnoucí satanistická elita usilující o světovládu. Nálepka tohoto hnutí s hesly Velké procitnutí a Bouře přichází se už objevila i v Praze na Kampě.
  14:40

Bouře přichází. Merkelová v cele?

Písmeno Q označuje osobu neznámé identity, která po internetu šíří zprávu, že disponuje tajnými informacemi o vrcholných politicích. Hnutí, jehož příznivci si říkají qanonové, tedy bezejmenní, vzniklo před několika lety v USA a údajně ho zakládali lidé z tábora Donalda Trumpa. Q tvrdí, že existuje takzvaný deep state – tedy hluboký neboli okultní (skrytý) stát, jistá stárnoucí satanistická elita usilující o světovládu. A ilegální obchod s dětmi jí umožní získat čerstvou krev.

Němečtí qanonové chtějí, aby jejich zemi obsadila armáda USA, která by měla kancléřku Angelu Merkelovou zatknout

Počet příznivců hnutí koronavirová pandemie zvýšila mnohonásobně až na desítky milionů a tito lidé se v hojném počtu objevují například v Berlíně na demonstracích popíračů covidu a odmítačů roušek. Němečtí qanonové chtějí, aby jejich zemi obsadila armáda USA, která by měla kancléřku Angelu Merkelovou zatknout.

Vidí souvislost se šířením viru a snahou nastolení nového světového řádu. Věří, že židé chtějí německý národ systematicky likvidovat a v tomto úsilí jim pomáhá Merkelová se svojí údajně pseudohumánní politikou přijímat co nejvíce muslimských migrantů. Zní to šíleně, ale je to realita dnešních dnů. Nálepka tohoto hnutí s hesly Velké procitnutí a Bouře přichází se už bohužel objevila i v Praze na Kampě.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat