Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Karel Randák: Reorganizace policie se dotkne živých kauz

Exšéf civilní rozvědky Karel Randák přirovnává odchod Roberta Šlachty k tomu svému před deseti lety a je s ním zajedno. Navíc si myslí, že ministr vnitra Milan Chovanec půjde proti svému původnímu tvrzení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

J40i69b 10J96i57b 5884504957677

Brilantní manipulace ČP

V článku uváděná paralela mezi Randákovým odvoláním a Šlachtovým odchodem má jednu podstatnou vadu na kráse. respektve hned několik.

Předně v Randákově případě bylo sloučení rozvědky a kontrarozvědky pod jeden úřad se nakonec vůbec neuskutečnilo (bodejť by, jo, když všude v civilizovaném světě fungují odděleně), tak ve Šlachtově případě ke sloučení skutečně došlo!

Dále zatímco Randák byl odvolán, tak Šlachta odstoupil sám(!!!) aniž by bylo o jeho funkčním zařazení rozhodnuto!

Přičemž stále platí ono okřídlené "Po ovoci pozná se strom!" Jmenování šéfa sloučeného Kriminálního ústavu respektovaným kriminalistou s výsledky tak usazuje všechny konspirační teorie do patřičných mezí.

.

Nabízí se proto otázka, proč je některým vybraným kriminalistům bez výsledků poskytované značné PR, zatímco těm s výsledky nikoli?

.

Podobně je to s bývalými šéfy spravodajských služeb. Čímpak to, že některým je dopřáváno enormního sluchu, zatímco jiným, kteří i po svém odchodu z fc, jsou společensky aktivní a vel

0/0
22.7.2016 17:54
Foto

J58i96b 24J90i18b 5854774247637

Re: Brilantní manipulace ČP

Podobně je to s bývalými šéfy zpravodajských služeb. Čímpak to, že některým je dopřáváno enormního sluchu, zatímco jiným, kteří i po svém odchodu z funkce, kteří jsou společensky prospěšní nikoli? Třeba takový Vladimír Čermák s přínosnou publikační činností takový prostor v mainstreamu nemá?!

Čím to?

Nebude to třebas tím, že Vladimír Čermák na rozdíl od jiných neudržuje přátelské vazby se zahraničními (protektorskými) zpravodajskými službami???

0/0
22.7.2016 17:56