Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Karel Randák: Reorganizace policie se dotkne živých kauz

Exšéf civilní rozvědky Karel Randák přirovnává odchod Roberta Šlachty k tomu svému před deseti lety a je s ním zajedno. Navíc si myslí, že ministr vnitra Milan Chovanec půjde proti svému původnímu tvrzení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

O. Slejsarová

Už několikrát mě při konfrontaci s tvrzeními pana R.napadlo, jak mohl být zpravodajec. Taková ublížená slepičí řiť. A jo, v něčem mi fakt Šlachtu připomíná.Naivním uvažováním

0/0
23.7.2016 10:27

J. Křivan

gratuluji

Nikdo nic neví ale Karlu Randákovi ta reorganizaci policie sama přistála na stole a už ví že je špatná.

0/0
22.7.2016 20:55
Foto

J32i97b 59J53i12b 5254584227837

Brilantní manipulace ČP

V článku uváděná paralela mezi Randákovým odvoláním a Šlachtovým odchodem má jednu podstatnou vadu na kráse. respektve hned několik.

Předně v Randákově případě bylo sloučení rozvědky a kontrarozvědky pod jeden úřad se nakonec vůbec neuskutečnilo (bodejť by, jo, když všude v civilizovaném světě fungují odděleně), tak ve Šlachtově případě ke sloučení skutečně došlo!

Dále zatímco Randák byl odvolán, tak Šlachta odstoupil sám(!!!) aniž by bylo o jeho funkčním zařazení rozhodnuto!

Přičemž stále platí ono okřídlené "Po ovoci pozná se strom!" Jmenování šéfa sloučeného Kriminálního ústavu respektovaným kriminalistou s výsledky tak usazuje všechny konspirační teorie do patřičných mezí.

.

Nabízí se proto otázka, proč je některým vybraným kriminalistům bez výsledků poskytované značné PR, zatímco těm s výsledky nikoli?

.

Podobně je to s bývalými šéfy spravodajských služeb. Čímpak to, že některým je dopřáváno enormního sluchu, zatímco jiným, kteří i po svém odchodu z fc, jsou společensky aktivní a vel

0/0
22.7.2016 17:54
Foto

J68i46b 50J34i25b 5334464907547

Re: Brilantní manipulace ČP

Podobně je to s bývalými šéfy zpravodajských služeb. Čímpak to, že některým je dopřáváno enormního sluchu, zatímco jiným, kteří i po svém odchodu z funkce, kteří jsou společensky prospěšní nikoli? Třeba takový Vladimír Čermák s přínosnou publikační činností takový prostor v mainstreamu nemá?!

Čím to?

Nebude to třebas tím, že Vladimír Čermák na rozdíl od jiných neudržuje přátelské vazby se zahraničními (protektorskými) zpravodajskými službami???

0/0
22.7.2016 17:56

V. Hlisnikovská

Lidi to ČSSD spočítají!!!!!

Je fakt, že jsem také s napětím čekala, jestli nechají Šlachtu promluvit, ale moc jsem tomu nevěřila. Dobře, že tam pan Šlachta šel. Dopadlo to jak to dopadlo a doufám, že to voličům při volbách pomůže v rozhodování koho nevolit. Chovanec své volební období začal lží a ještě s ní nepřestal. A úplně s Vámi, pane Randáku souhlasím. Langr byl inteligentnější. ČSSD je zřejmě přesvědčené, že tato kauza lidi nezajímá, ale mají smůlu. Vyšetřování OKD zajímá celou severní Moravu. A podle toho se budou u voleb i rozhodovat.

0/0
22.7.2016 15:04
Foto

Zastupitel Mč

Re: Lidi to ČSSD spočítají!!!!!

Máte pravdu, také věřím v rozum voličů v příštích volbách. Sociálové teď spěchají se sobě příznivými změnami zákonů a veří, že voliči do voleb zapomenou. ČSSD prostě kvačí do zapomnění. A protože zřejmě spoléhají na stav, v němž " nebude koho volit" - hledám alternativu a bedlivě sleduji počínání Pirátů - kteří komunální správu hl. m. Prahy pojali jako službu lidem, přímo vzorové - v zájmu všech pražanů.

A když mají v úmyslu stavět kandidátky i v ostatních obcích a krajích ČR bude nelepším řešením zkusmo dát důvěru právě Pirátům. Ničeho horšiho než se občanům dostává od současných velkých, větších partají se od Pirátů jistě voliči nedočkají. Omylů (až nenapravitelných) už bylo dost. S rodinou budu poprvé volit Piráty.

0/0
24.7.2016 18:36