Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Karolína Peake nemá kancelář. Plat a auto ještě ano. Proč?

  11:02

Šéfka nejsměšnější politické strany si nechá od premiéra líbit jeho absolutní ignoraci jen proto, aby si udržela pozici vicepremiérky.

Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) nemá ve Strakově akademii vlastní kancelář, Úřad vlády ČR jí nedokázal najít důstojnou místnost ani po třech měsících, co byla po osmi dnech vyhozena z postu ministryně obrany, nemůže tedy se svým týmem pracovat stejně jako ostatní ministři. Informuje o tom zpravodajský server iDnes. Vicepremiérka úřaduje ze vzdáleného pracoviště na opačném břehu řeky, má k dispozici jen malou místnost s jedním stolem a asistenti se tísní na chodbě.

Šéfka nejsměšnější politické strany, jejíž poslanci drží Petra Nečase u moci, však jiné zacházení ani nezaslouží. Místo toho, aby prohlásila, že končí, nechá si od premiéra líbit jeho absolutní ignoraci jen proto, aby si udržela pozici vicepremiérky.

Na druhé straně se chová drze vůči veřejnosti: svého mladého asistenta Pavla Kotrbu, studenta práv, nastrčila do dozorčí rady Budvaru, s čarodějem Michalem Babákem bojuje proti korupci a chce rekonstruovat stát, ale aby ČESKÉ POZICI odpověděla na otázky, které se týkají jejích skandálů, to ne – mlčí už 117 dní...

Daňoví poplatníci už se těší, až Karolína Peake a její LIDEM již ve vládě nebudou. Zda se této situace dožijeme ještě letos, se neví. Proto zpráva, že vicepremiérka nemá ve Strakově akademii vlastní kancelář, nikoho nepobuřuje, spíše potěší. Daňoví poplatníci by se však měli premiéra Nečase ptát, proč má stále ještě plat a luxusní auto s řidičem!

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!