Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Návštěva Miloše Zemana USA aneb Co je proizraelská lobby AIPAC

Setkání s proizraelskými lobbisty z Americko-židovského výboru pro veřejné záležitosti a s premiérem Izraele Benjaminem Netanjahuem, ale žádné schůzky s představiteli Spojených států amerických. Tak vypadala minulý týden vůbec první cesta Miloše Zemana do USA v roli českého prezidenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

V.Hricák

Myslím, že znám důvod

Zemanovo vystoupení v AIPAC. V souvislosti s jeho výroky z nedávné doby se na jeho osobu zaměřila americká administrativa a jí ovládaná pražská kavárna. Při vědomí, že americkou politiku ovládají především židé, to byl od Zemana velmi chytrý tah. A možná, že se mi to zdá, ale po jeho vystoupení i kavárna tak nějak utichla. Navíc, Zeman se v minulosti nikterak netajil svými sympatiemi k Izraeli a židům obecně. A protože izraelci dnes potřebují asi každé slovo zastání ( i bezvýznamného Zemana), převezl kavárnu i se slavným Obamou. A možná je to jenom zdání, ale zdá se mi, že protizemanovské rétoriky výrazně v médiích ubylo. Pokud tomu tak doopravdy je, potvrzuje to moje soukromé hodnocení současného prezidenta. Zeman je možná všechno, ale rozhodně není hlupák a Schapira na něj bude muset vymyslet něco jiného.

0/0
11.3.2015 8:24

Re: Myslím, že znám důvod

Výborný příspěvek pana Hricáka. Nutno jen dodat, že masivní odmítání poplatků české tak zvaně veřejnoprávní televizi konečně ukáže, že občané nesouhlasí se Schwarzenbergem koupenou naprosto jednostranně referující stupidní českoutelevizí. Útoky této televize proti prezidentu Zemanovi jsou primitivní a neopodstatněné. Na druhé straně moderátoři této televize pokorně a servilně naslouchají blábolům Kalouska,který dlouhodobě ruinoval českou ekonomiku.

0/0
11.3.2015 22:35
Foto

V.Hricák

I mne přístup Čt zvedá ze židle

Čím víc nad tím ale přemýšlím, tím víc se kloním k názoru, že návrh pana Veleby na odklonění peněz není tím nejlepším řešením. Připadá mi to asi tak, že přisátou pijavici zahubíme spolu s hostitelem. Místo, aby jsme se zaměřili na radu pro rozhlasové a televizní vysílání, která by měla v tuto chvíli konat dost zásadní změny, vč. personálních, zlikvidujeme veřejnoprávní média. To přece nemůže být ta správná cesta. Přestaneme také stavět dálnice jenom proto, že nám je zkorumpovaní politici učinili nejdražšími v Evropě? Musí existovat cesta k nápravě i jinou cestou, při zachování veřejnoprávních médií.

0/0
12.3.2015 5:37