Středa 30. listopadu 2022, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Paroubek opět v plné síle

  20:40

Expremiér chce dokázat, že ještě nepatří do šrotu. Získá-li podporu mezi českými kapitalisty, může se dostat i do parlamentu.

Fotografie z Evropské třídy v pražských Dejvicích. foto: © István LékoČeská pozice

Jiří Paroubek je zřejmě přesvědčen, že ještě může škodit této zemi. Evidentně začal trénovat, chce nabrat sílu, aby se zamýšlený návrat podařil. Plánuje přestup z ČSSD k národním socialistům.

Expremiér chce dokázat, že ještě nepatří do šrotu. Bývalý předseda sociálních demokratů si nechává zpracovat průzkum veřejného mínění (bez toho přece neudělá žádné rozhodnutí), jaký ohlas by měl jeho odchod z ČSSD mezi voliči. Mezitím se svými blízkými (bude tam Jaroslav Tvrdík alias Luftjarda?) ladí program a shání peníze na pořádný rozjezd strany.

Napsal i novou knihu, tentokrát si vyřizuje účty se svým úhlavním nepřítelem Janem Kubicem, současným ministrem vnitra. Dílo vydala jeho drahá choť Petra, která koupila vydavatelství Columbus.  „Nejsem politička, takže politice to klidně vzdálené být může. Literaturu jsem studovala a mám z ní státnice, takže je to blízké mým zájmům. Budu se učit a budu se snažit,“ prohlásila Petra Paroubková.

Získá-li Jiří Paroubek podporu mezi českými kapitalisty, může se dostat i do parlamentu. Vzhledem k situaci na české politické scéně bude mít určitě větší koaliční potenciál než Věci veřejné.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!