Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Vyrovná se Praha ostatním světovým metropolím?

Stěhování lidí z venkova do velkých měst je světovým trendem. Praha není výjimkou. Jaký bude její rozvoj, bude se v ní dobře žít? Stane se vstřícnou ke svým obyvatelům? Má vizi směřování, jak se hodlá profilovat? Budoucnosti Prahy se věnuje seriál LN a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), ve kterém se vyjádří 20 osobností.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Z. Meisner

15. 1. 2018 8:36
moudrost sama.

Již první věta: "Stěhování venkova do měst je světovým trendem.." - je nesmysl. V cca 8 tisíc let známé historii měst trvalo "stěhování venkova do měst" mnohokrát. V záp.Evropě intenzivní od 18. století, v Praze pomalejší. V Asii a Lat Americe raketové od 19-20 století.

Trvá-li něco 200-300 let, NENÍ to trend, paní Menclová zřejmě netuší význam slova. Takto vybavena se pouští do rozhovorů s lidmi, na některé se měla připravit aby nebyla jen věšákem na jejich píárové vytahování se. viz p Boháč, Palička.... Jistě jen náhoda, že většina z oslovených má v pozadí podporu ANO především v přímé i nepřímé podpoře Krndy a ANO na Magoši. A IPR, který již lze nazvat neformální ambasádou ANO pro Prahu...

0 0
možnosti