Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Weilové dostali cenu IFLR, White & Case uspěla v Chambers Global

  7:32

Tuzemská kancelář americké právní firmy Weil, Gotshal & Manges získala cenu IFLR. Konkurenční White & Case bodovala u Chambers Global.

Advokátní kancelář Weil, Gotshal & Manges získala letos v Londýně za Českou republiku cenu, kterou pravidelně uděluje International Financial Law Review. A to celkově potřetí. Předtím byla korunována v letech 2004 a 2006. Ocenění vždy dostává jediná kancelář z každé země. „Ocenění IFLR, jedné z nejprestižnějších institucí v hodnocení advokátních kanceláří celosvětově, si nesmírně vážíme. Nejenže potvrzuje výjimečné postavení naší kanceláře na českém trhu právních služeb, ale i skutečnost, že pouze soustavnou tvrdou prací lze získat zaloužený úspěch,“ řekl Karel Muzikář, řídící společník kanceláře.

Uspěla ale i konkurence. Ratingová publikace Chambers Global považovaná na právním trhu za jednu z nejprestižnějších vyhodnotila ve třech ze čtyř hodnocených kategorií v takzvaném Band 1, neboli nejvyšší kategorii, advokátní kancelář White & Case. Šlo o disciplíny restrukturalizace/insolvence, bankovnictví/finance a korporátní právo s fúzemi a akvizicemi. Dále v očích přísných hodnotitelů z Chambers Global uspěly v rámci Česka i  právní firmy Allen & Overy, Baker & McKenzie, CMS Cameron McKenns, Glatzová & Co., BBH, Weil, Gotshal & Manges, Kocián Šolc Balaštík nebo třeba PRK Partners.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!