Pondělí 20. ledna 2020svátek má Ilona 2 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Angličan: Neradi přiznáte chybu

Nebudete mi to věřit, ale za dva měsíce jsem zatím neviděl jiné město než Prahu. Ne že bych byl líný zajet jinam, ale mám pocit, že jsem si Prahy ještě dost neužil.

Je opravdu velkolepá, předčila má očekávání. A lidé jsou tu přátelští. Pravda, na obsluhu v restauracích jsem jako student s omezenými finančními možnostmi velký dojem neudělal, ale to je, myslím, stejné všude na světě.

Z poslední doby mám s Čechy jeden zážitek, kterému se musím smát. Bavil jsem se s několika známými, kteří se mi svěřili, jak je jim nepříjemné, že do Prahy jezdí stále více lidí za prostitutkami a levným alkoholem.

Češi o nich říkají, že to jsou špinaví a nevzdělaní omezenci a že jsou nejčastěji z Anglie. O to se vůbec nepřu. Ale vy se podívejte, na co sem turisty lákáte! Stačí několik kliknutí na internetu - víkendové pobyty za směšné ceny s náplní opravdu neodolatelnou - v baru nebo v nevěstinci.

Samozřejmě, že se v reklamách objevují mírnější výrazy, ale každý pochopí, o co jde. Fakt nechápu, na co si stěžujete. Vždyť je to směšné zavírat oči před těmito fakty a pak to ještě házet na turisty. Tohle jsou vaše chyby a vy je neradi přiznáváte.

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...

Premium

Pozor na ně. Vztahové chyby žen, kvůli kterým od nich muži utíkají

Ztracená důvěra ženy může znamenat konec vztahu. Záleží, jak se k dané věci... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vidět chyby na druhých je snadné. Mnohdy však postrádáme sebereflexi. Schopnost přemýšlet o sobě a vlastním jednání....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!