Středa 11. prosince 2019svátek má Dana 1 °C skoro jasno Předplatné LN
18. července 2006 12:29 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Čtvrté téma fotosoutěže: Mňam!

PRAHA Čtvrté téma letní fotosoutěže Lidovek.cz se skrývá za citoslovcem Mňam! Jediné, co potřebujete je fotoaparát a kreativní přístup. Právě ten rozhodne o tom, zda právě váš snímek získá nejvíce bodů.

K létu patří dobrá bašta. Další téma soutěže Fotospoušť se týká jídla a především jeho konzumace. Můžete se tak pokusit zaznamenat zajímavé snímky, jak se krmě připravuje, nebo toho, kdo si na ní pochutnává či naopak atd.  

Každý soutěžící může zaslat jen jednu fotografii, a to ve velikosti maximálně 500 kB. Fotografii musí soutěžící zaslat do pondělí 24. července do 12 hodin na emailovou adresu: fotospoust@lidovky.cz

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v úterý 25. července. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy nejpozději ve středu.  Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme 13. září.

Soutežící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 15 nejlepších a ty oboduje. Body se sčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je fotobatoh Crumpler, druhou cenou je monografie Jan Saudek a třetí kniha reportážních fotografií Jana Šibíka.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!