2. července 2007 4:08 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Čtvrté téma fotosoutěže: Svádění

Vítězná fotografie na téma svádění v minulé Fotospoušti. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vítězná fotografie na téma svádění v minulé Fotospoušti. | foto: J. Rabara

Začaly prázdniny a Lidové noviny pro vás připravily další téma v rámci letní fotosoutěže. Čtvrté kolo nese název Svádění. Foťte a posílejte nám snímky e-mailem. Třeba právě vaše fotografie získá nejvíce bodů.

 Nejzajímavější fotky kol:
První téma: krása 1. kolo: Krása a vítězové První téma: krása
Druhé téma: horko 2. kolo: Horko a vítězové Druhé téma: horko
třetí téma: mňam 3. kolo: Mňam!
Téma pro čtvrté kolo je SVÁDĚNÍ -
Zachyťte vše okolo letní lásky, flirtu či pokušení. Neznamená to ale, že musí jít jen o vztahy mezi lidmi, svádět vás může ledacos. Fantazii se meze nekladou...

Fotografie musíte zaslat do neděle 8. července do 20:00 mailem na adresu:  fotospoust@lidovky.cz  
Obrázky posílejte ve formátu jpg (jpeg), velikost do 3MB, rozlišení aspoň 1600x1200 pixelů. A pozor posílejte každý obrázek zvlášť.

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v pondělí 9. července. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy v sobotu. Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme na konci prázdnin.

Soutěžící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 7 nejlepších a ty oboduje. V každém kole je jeden vítěz, který získá cenu profesionální fotopříslušenství. Body se sčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů. Porota vybere i několik desítek dalších fotografií, které umístí na tyto webové stránky. Čtenáři pak mohou na nich hlasovat pro ty snímky, které by vybrali oni sami.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je špičkový fotoaparát Olympus.

Najdete na Lidovky.cz