2. července 2008 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Druhé kolo vyhrál nečekaný pád

Vítězná fotka tématu Na výletě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vítězná fotka tématu Na výletě | foto: Michal Zrna Reprofoto

Zájem o téma Na výletě byl obrovský. Do druhého kola přišly téměř tři tisíce fotografií. Vítězem čtenářské fotografické soutěže Lidových noviny se nakonec stal překvapivý a vtipný snímek Konečně se blížíme k civilizaci. Jeho autorem je Michal Zrna. Vyhrává brašnu Lowepro Sling Shot 100 AW. Blahopřejeme! Zapojte se také a vyhrajte!

Porota fotografické soutěže Lidových novin Fotospoušť měla ve druhém kole opravdu z čeho vybírat. Nakonec se rozhodla ocenit pohotovost a vtip. Téma druhého kola bylo "Na výletě". Zde jsou výsledky.

Nejzajímavější fotky kol:
žena a fotbal 1. kolo: Žena a fotbal
a vítězné fotografie
Vítězná fotka tématu Na výletě 2. kolo: Na výletě
a vítězné fotografie
Tužky 3. kolo: Kouzlo barev
Všem účastníků fotosoutěže děkujeme a těšíme se na další fotky!

Připomeňme, že Fotospoušť bude probíhat celé léto. V každém z deseti kol můžete získat zajímavou cenu a body pro finále.

Vítěz každého kola získává 7 bodů, dalších šest finalistů 6, 5, 4, 3, 2 a jeden bod.

Lowepro SlingShot 100 AWVítěz 2. kola získá brašnu pro fotografy Lowepro Sling Shot 100 AW. Na vítěze dalších kol čekají podobně atraktivní ceny.

A hlavně! Ten, kdo získá během deseti kol nejvíce bodů, dostane od partnera soutěže digitální zrcadlovku Olympus E-520 se dvěma zoomovými objektivy.

Vítězové 2. kola
jméno bodů
1. Zrna Michal 7
2. Procházka František 6
3. Doležal Josef 5
4. Hrubanová Eva 4
5. Havlát Antonín 3
6. Řezáč David 2
7. Balada Michael 1

Prosíme soutěžící, aby dodržovali podmínky soutěže (velikost fotografií) a aby vyplňovali řádně registraci při přihlášení do soutěže. Zjednoduší se tím případná komunikace s redakcí. S vítězi se spojíme a domluvíme s nimi termín předání ceny.

Vytrvejte! Tento týden najdete každý den v Lidových novinách vaše fotografie k aktuálnímu tématu. Výsledky kola se dozvíte příští středu. Sledujte Lidové noviny každý den.

Celkové pořadí FotoSpouště po druhém kole
jméno celkem bodů
1. Libuše Nohavicová, Michal Zrna 7
2. Dušan Šedivý, František Procházka 6
3. Jiří Kubík, Josef Doležal 5
4. Leoš Křemének, Eva Hrubanová 4
5. Jan Pernekr, Antonín Havlát 3
6. Josef Charvát, David Řezáč 2
7. Martin Kočvara, Michael Balada 1

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?
Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích prodávají dětská líčidla. V Česku už dokonce najdete i specializované salony, kde dětem udělají manikúru nebo pedikúru. Jak vysvětlit dnešním dětem, že na líčení mají dost času?

Najdete na Lidovky.cz