18. června 2007 9:54 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Druhé téma fotosoutěže: Horko

Takto si poradil v minulé soutěži s tématem Vedro Stanislav Honzík. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Takto si poradil v minulé soutěži s tématem Vedro Stanislav Honzík. | foto: Stanislav HonzíkLidové noviny

Druhým tématem, které pro vás Lidové noviny v rámci letní fotosoutěže připravily, je HORKO! Foťte a posílejte nám snímky e-mailem. Třeba právě vaše fotografie získá nejvíce bodů. V prvním kole na téma Krása nám přišlo kolem jednoho tisíce fotografií.

Téma pro druhé kolo je HORKO - Každý se s horkem vyrovnává jinak, někdo se opaluje, jiný koupe, všichni pijí a chladí se, kde mohou. Vyfotit horko není tak snadné, ale fantazii se meze nekladou.

Nejzajímavější fotky kol:
První téma: Fotbalové šílenství 1. kolo: Krása
Fotografie musíte zaslat do neděle 24. června do 20:00 mailem na adresu: fotospoust@lidovky.cz Obrázky posílejte ve formátu jpg (jpeg), velikost do 3MB, rozlišení aspoň 1600x1200 pixelů.

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v pondělí 25. června. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy v sobotu. Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme na konci prázdnin.

Soutěžící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 7 nejlepších a ty oboduje. V každém kole je jeden vítěz, který získá cenu profesionální fotopříslušenství. Body se alsčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je špičkový fotoaparát Olympus.

Najdete na Lidovky.cz