Pátek 13. prosince 2019svátek má Lucie 2 °C déšť se sněhem Předplatné LN
4. července 2006 11:38 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Druhé téma fotosoutěže: Vedro

Vedro. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vedro. | foto: Stanislav HonzíkLidové noviny

PRAHA Letní fotosoutěž na Lidovky.cz pokračuje! Jediné, co potřebujete je fotoaparát a kreativní přístup. Právě ten rozhodne o tom, zda právě váš snímek získá nejvíce bodů. Nová fotosoutěž na Lidovkách!

Druhým tématem soutěže Fotospoušť je vedro. Každý soutěžící může zaslat jen jednu fotografii, a to ve velikosti maximálně 500 kB.

Fotografii musí soutěžící zaslat do pondělí 10. července do 12. hodin na emailovou adresu: fotospoust@lidovky.cz

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v úterý 11. července. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy ve středu.  Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme 13. září.

Soutežící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 15 nejlepších a ty oboduje. Body se sčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je fotobatoh Crumpler, druhou cenou je monografie Jan Saudek a třetí kniha reportážních fotografií Jana Šibíka.

Lidovky.cz, ČTK

TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky
TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky

Ať už budete chystat balíček pro sestru, kamarádku, maminku, babičku… anebo přemýšlet, jaká kosmetika by se vám hodila, v rozhodování pomohou názory žen, které ji vyzkoušely.