18. června 2008 11:43 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Léto v Chorvatsku: Prozraďte nám své tajné tipy!

Chorvatsko. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Chorvatsko. | foto: Foto Profimedia.cz

Jste znalci Chorvatska? Máte pocit, že jste objevili něco, co by měli vidět i ostatní? Napište nám o tom. Podělte se o své rady, tipy a postřehy z cest s ostatními čtenáři. Přijímáme kladné i záporné recenze. Posílat můžete i fotografie. Ty nejlepší tajné tipy zveřejníme v Lidových novinách.

Objevili jste kavárnu, pláž či penzion v Chorvatsku, na který dodnes vzpomínáte? Nebo máte naopak špatnou zkušenost s některým místem na pobřeží Jadranu? Podělte se o své zážitky s ostatními cestovateli.

Své rady posílejte na tato témata:

Kam jet / Kam nejet?
Dubrovník uspokojí zvídavé turisty svými kláštery, kostely a dvojitými hradbami s dvaceti věžemi a bastiony.Zajímá nás oblíbené město, oblast, pláž, ostrov, park. Pokud jste byli naopak zklamáni, že toto místo nevypadá tak, jak inzerovali v katalogu, napište nám také.

Kde jíst a pít / Kde nejíst?
JídloPište o konkrétním podniku. Doporučte čtenářům kavárnu, bar, hospůdku či restauraci. Nepochutnali jste si? Proč? Napište nám to.

Kde spát / Kde nespat?
Hotel Hilton - ilustrační foto.Pošlete nám tip na vyzkoušený hotel, penzion, kemp a ubytování v soukromí. Zažili jste nějakou nepříjemnost, podělte se i o ni.

Co zažít? / Čemu se vyhnout? 
Nafukovací člun, po kterém se snažili aktivisté dostat k účastníkům summitu.Poraďte čtenářům, jakou mají vyzkoušet atrakci. Podělte se o zážitek, o zkušenost s místními obyvateli. Zkrátka pište, co vás napadne.
 

Kam můžete psát své rady?

Své rady, tipy a doporučení můžete posílat na adresu dovolena@lidovky.cz. Pokud máte fotografii, pošlete i ji. Ty nejlepší rady zveřejníme v Lidových novinách v příloze Letní relax a na webových stránkách Lidovky.cz v rubrice Cestování.

Těšíme se na všechny vaše rady a věříme, že vaše dovolená bude plná nezapomenutelných zážitků!
Lidovky.cz, Lidové noviny
Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Vícenásobné matky nejsou divné. Jen se rozhodly mít víc dětí, než je běžné

velká rodina - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Průměrný počet narozených dětí na jednu matku v Česku sice vzrostl, pořád je však hluboko pod číslem dvě. My jsme našli...

TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.