25. června 2008 13:13 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Nad všemi bodovala Vendulka v akci

Je rozhodnuto. Známe vítěze 1. kola a šest prvních finalistů čtenářské fotografické soutěže Lidových novin Fotospoušť - vybrala je porota složená z fotoeditorů a fotografů. Tématem prvního kola byla "Žena a fotbal". Vybírat opravdu bylo z čeho. Zde jsou výsledky.

Nejzajímavější fotky kol:
žena a fotbal 1. kolo: Žena a fotbal
a vítězné fotografie
na výletě 2. kolo: Na výletě
Byli jsme příjemně překvapeni. Finalisty a vítěze bylo opravdu těžké vybrat. Děkujeme!

Připomeňme, že Fotospoušť bude probíhat celé léto. V každém z deseti kol můžete získat zajímavou cenu a body pro finále.

Vítěz každého kola získává 7 bodů, dalších šest finalistů 6, 5, 4, 3, 2 a jeden bod.

Fotoaparát Olympus FE-310 SilverVítěz 1. kola vyhrál fotoaparát Olympus FE 310 Silver. Na vítěze dalších kol čekají podobně atraktivní ceny.

A hlavně! Ten, kdo získá během deseti kol nejvíce bodů, dostane od partnera soutěže digitální zrcadlovku Olympus E-520 se dvěma zoomovými objektivy.

Prosíme soutěžící, aby dodržovali podmínky soutěže (velikost fotografií) a aby vyplňovali řádně registraci při přihlášení do soutěže. Zjednoduší se tím případná komunikace s redakcí. S vítězi se spojíme a domluvíme s nimi termín předání ceny.

Vytrvejte! Tento týden najdete každý den v Lidových novinách vaše fotografie k tématu Na výletě. Výsledky druhého kola se dozvíte příští středu. Sledujte Lidové noviny každý den.

   Celkové pořadí ve Fotospoušti po prvním kole
jméno počet bodů za první kolo celkem bodů
1. Libuše Nohavicová 7 7
2. Dušan Šedivý 6 6
3. Jiří Kubík 5 5
4. Leoš Křemének 4 4
5. Jan Pernekr 3 3
6. Josef Charvát 2 2
7. Martin Kočvara 1 1

Dobré světlo přeje redakce LN.

Najdete na Lidovky.cz