22. června 2006 17:18 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Nová fotosoutěž na Lidovkách!

Fotospoušť | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotospoušť | foto: Lidovky.cz

PRAHA Fotografky a fotografové, pozor! Od prázdnin startuje na Lidovky.cz nová soutěž nazvaná Fotospoušť! Máte šanci vyhrát nejen zajímavé ceny, ale také ukázat, co ve vás je a jak si dokážete poradit s tématy, která bude redakce každý týden vyhlašovat.

Soutěží každý, kdo zašle na dané téma jednu fotografii. Ze snímků vybere odborná porota 15 nejlepších, a ty oboduje.
 
Ten nejlepší získá 15 bodů, nejhorší dostane jen jeden. Body se budou sčítat a celkově vyhrává ten, kdo jich získá nejvíc. Soutěžící se přitom nemusejí zúčastnit všech témat, pokud budou mít pocit, že mají dostatek bodů a nikdo je nemůže předběhnout, nemusejí k některým tematům poslat fotografie.
 
Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.
 
Do soutěže může vstoupit kdokoli a kdykoli. Není nutné posílat přihlášku. Pokud tedy někdo bude opravdu dobrý, může začít soutěžit klidně v polovině soutěže a může vyhrát.
 
První téma zveřejníme v úterý 27. června. Sledujte www.lidovky.cz/fotospoust 
 
Lidovky.cz

SOUTĚŽ: Zapojte se do velké fotosoutěže o hračky Fisher-Price
SOUTĚŽ: Zapojte se do velké fotosoutěže o hračky Fisher-Price

Milé maminky, letos jsme si pro vás opět připravili velkou fotosoutěž se značkou Fisher-Price! Vyfoťte své děťátko s jeho oblíbenou hračkou, nahrajte ji do soutěže a získejte hodnotné ceny.