11. června 2007 11:11 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

První téma fotosoutěže: Krása

Tulipány | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tulipány | foto: Lidové noviny

Prvním tématem, které pro vás Lidové noviny v rámci letní fotosoutěže připravili, je KRÁSA! Stačí vzít fotoaparát, mít dobrý nápad, trefit správný moment a snímek poslat e-mailem. Třeba právě vaše fotografie získá nejvíce bodů.

KRÁSA
Foťte a posílejte vše, co považuje za krásné: květiny, lidi kolem vás, děti, zvířata, věci, výhledy, barvy, nápady, sny, ztráty... Krásné vám může připadat leccos a fantazii se meze nekladou.

Fotografie musíte zaslat do neděle 17. června do 20:00 mailem na adresu: 
fotospoust@lidovky.cz

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v pondělí 18. června. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy v sobotu. Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme na konci prázdnin.

Soutěžící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 7 nejlepších a ty oboduje. V každém kole je jeden vítěz, který získá cenu profesionální fotopříslušenství. Body se alsčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je špičkový fotoaparát Olympus.

Najdete na Lidovky.cz