17. února 2011 9:00 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

V Los Angeles mohou turisté jet okruh po stopách celebrit

Michael Jackson. Pocta Jacksonovi na chodníku slávy v Los Angeles. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Michael Jackson. Pocta Jacksonovi na chodníku slávy v Los Angeles. | foto: APČTK

Turisté v Los Angeles se mohou podívat na život celebrit z pohledu bulvárních fotoreportérů. Okružní jízdy autobusem je zavedou na místa, kde paparazziové přistihli slavné osobnosti při nějakých nepřístojnostech.

Službu nabízí cestovní kancelář Starline Tours ve spolupráci s mediální společností TMZ, která sleduje dění ve světě celebrit. Služba bude spuštěna 1. května.

Okružní jízda vede přes spíše méně známá místa, jako je onen obchodní dům, v němž kradla herečka Winona Ryderová, nebo kabaret, v němž byla hvězda seriálu Seinfeld Michael Richards přistižena při pronášení rasistických narážek.

Při jízdě autobusem pasažéři mohou sledovat sekvence "šokujících a dosud neviděných" videí z archivu TMZ, která vysílá neuctivé zprávy o celebritách na své internetové televizi.

Účastníci výletu se mohou sami stát novináři, kteří TMZ pomohou s pokrytím terénu. Pro případ, že se něco zajímavého odehraje přímo před očima turistů, mají průvodci v autobusech Starline k dispozici kamery.

Užitečnost takové výpomoci se ukázala při úmrtí Michaela Jacksona 25. června 2009, kdy turisté u Jacksonovy vily byli svědky, jak popového krále odváží sanitka. Jeden ze zvědavců to zachytil na videokameru.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz