9. října 2014 9:00 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Vodní show v centru Prahy. Voda vystříkne do výšky pětipatrového domu

Vodní show v centru Prahy. Voda vystříkne do výšky domu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vodní show v centru Prahy. Voda vystříkne do výšky domu | foto: Reprofoto

Pestrobarevná projekce, voda ve výšce pětipatrových domů a monumentální hudební doprovod. Pražané i návštěvníci hlavního města si o víkendu užijí velkolepou vodní show, která slavila úspěch i v New Yorku.

Nevšední zážitek pro širokou veřejnost proběhne na Rašínově nábřeží. Od čtvrtka do soboty budou moci lidé sledovat show, která slibuje nezapomenutelný zážitek. Mezi Palackého a Železničním mostem na Náplavce vznikne vodní plocha o rozměru tisíc metrů čtverečních. Zvuk zajistí aparatura, kterou při svém koncertu využívala například  zpěvačka Madonna.

Vodní show v centru Prahy. Voda vystříkne do výšky domu

Patnáctiminutová show využívá stejné množství vody, které je potřeba k naplnění 25metrového plaveckého bazénu. Kabely, hadice a potrubí využívané v rámci představení dohromady měří více jak 5 km, přičemž na převoz technického vybavení je potřeba až 30 kamionů.

Vodní show

Show se bude konat od čtvrtka 9. do soboty 11. října na Rašínově nábřeží v Praze, vždy v časech od 19:30, 20:30 a 21:30 a za každého počasí. Vstup je zdarma.

 

apeAlena Pecháčková

Najdete na Lidovky.cz