Diskuse

Na kole přes Afriku: Gabon je nejhezčí stát, kterým jsem zatím projížděl

Rozřízněte někdo tu dvoumetrovou krabici!“ Křičí podsaditý celník na librevillském letišti. „Hej, pomalu, pomalu!“ Ozývám se, schovaný za svým Apachem rozloženým v kartonovém boxu. „Copak, copak? Máš tam drogy, co, mladej?!“ Podezřívá mě celník. Následně jsem skupince vykulených celníků předvedl světový rekord v sestavení kola z krabice do pojízdného stavu a vybavit ho bagáží na dlouhou cestu pralesem, který z letadla vypadal velkolepě. Přesun z Toga do Gabonu se tak obešel bez nepříjemností.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.