Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nej tipy: 101 nejlepších lyžařských středisek

Cestování

  13:34
Nejlepší lyžařská střediska, nejdelší sjezdovky i nejkouzelnější velehorská zákoutí, o tom všem se dočtete ve speciální magazínu Lidových novin 101 nejlepších lyžařských středisek v Evropě. Navíc získáte skipas do areálu Monínec zdarma.

Magazín LN 101 nejlepších lyžařských středisek v Evropě.

Podle meteorologických předpovědí bude letošní zima na sníh skoupá. Alespoň v nižších polohách se dá čekat spíš až v prvních měsících roku 2012. V horách by ale mělo být dobře – a čím výš, tím lépe. V některých alpských střediscích už otevřeli a každý týden se přidávají další. Jenže: které si vybrat a proč?

Pomocnou ruku pro zodpovězení této otázky nabízí publikace Lidových novin 101 nejlepších lyžařských středisek v Evropě, která vám představí to nejlepší, co evropské hory nabízejí. V trafikách je v prodeji od 15. prosince. Magazín si také můžete objednat přes SMS. 

Nahlédněte do magazínu:

Všechny zatím vydané díly naší „stojedničkové“ výletní řady měly vždy na mysli zábavu pro celou rodinu a v případě této publikace to není jinak. Vybrali jsme pro vás pestrý mix zimních areálů, který uspokojí lyžaře všech úrovní a všech specializací: sjezdovky všech obtížností, místa, kde najdou skvělé příležitosti k jízdě mimo vytyčené trati vyznavači off-piste a freeridu, i střediska s výjimečnou nabídkou pro snowboardisty.

Jako bonus jsme pro vás u každého tipu vybrali jednu mimořádnou sjezdovku. A pro lepší představu doprovázejí všech 101 lyžařských středisek mapy tamějších sjezdovek a praktické informace, např. o počtu lanovek či celkové délce sjezdovek. Tipy doplňují sjezdový a běžkařský speciál i pozvánka do krajin lyžařsky exotických.

Magazín 101 sjezdovek přes SMS

Magazín 101 nejlepších lyžařských středisek v Evropě můžete koupit v trafikách nebo přes SMS:

Objednejte si speciál LN 101 nejlepších lyžařských středisek v Evropě do své schránky. Pošlete SMS ve tvaru LN 101LSB JMENO PRIJMENI ULICE CISLO PSC MESTO (vzor: LN 101LSB jan novak jindrisska 16 11000 praha 1) na číslo 902 11 a my vám jej doručíme do pěti dnů na vaši adresu.

Cena odeslané SMS podle běžného tarifu vašeho operátora, konečná cena za speciál je hrazena příchozí zpoplatněnou SMS ve výši 60 Kč vč. DPH. Službu technicky provozuje ATS, infolinka 776 999 199 (po–pá, 9.00–16.00), www.platmobilem.cz.

Autor:

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat