Diskuse

STOPEM SE PSEM PO ASII: Ale já neumím plynně rusky. To zvládneš, říká policista a jedeme k soudu

Cesta do Japonska skončila, ale dobrodružství právě začíná. Minule nás nepustili na trajekt do Japonska ani do Jižní Koreji a ještě nám zamítli víza do Číny. Musíme se vrátit 7 tisíc kilometrů do Kazachstánu a překročili jsme tak délku pobytu v Rusku. Horší už to být nemůže.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VG

To jsem netušil, že náš pas je tak nekvalitní na cestování.

0 0
možnosti
Foto

Naučená fráze '' V Rusku jsou úžasní lidé ''

Já dodám jsou pracovití , milí a milují čistou přírodu , matka Rus jen kvete ;-( Dokázali vybudovat obří byrokracii a represivní režim , největší na světě , fakt moc milí .

0 0
možnosti
JN

J20i18r50k45a 57N43o66v73ý

20. 11. 2019 13:15

Vy znáte všechny Rusy, že je házíte do jednoho pytle?

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.