Diskuse
STOPEM SE PSEM PO ASII: Ale já neumím plynně rusky. To zvládneš, říká policista a jedeme k soudu
Cesta do Japonska skončila, ale dobrodružství právě začíná. Minule nás nepustili na trajekt do Japonska ani do Jižní Koreji a ještě nám zamítli víza do Číny. Musíme se vrátit 7 tisíc kilometrů do Kazachstánu a překročili jsme tak délku pobytu v Rusku. Horší už to být nemůže.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VG
V98l26a10d29i95s58l81a33v 35G30r38y66c
20. 11. 2019 9:16
To jsem netušil, že náš pas je tak nekvalitní na cestování.
0
0
možnosti
J42o54s35e34f 38V21o87r52á84č15e70k
20. 11. 2019 9:11
Naučená fráze '' V Rusku jsou úžasní lidé ''
Já dodám jsou pracovití , milí a milují čistou přírodu , matka Rus jen kvete
Dokázali vybudovat obří byrokracii a represivní režim , největší na světě , fakt moc milí .
0
0
možnosti
JN
J20i18r50k45a 57N43o66v73ý
20. 11. 2019 13:15
Vy znáte všechny Rusy, že je házíte do jednoho pytle?
0
0
možnosti


















