8. července 2011 7:00 Lidovky.cz > Cestování > Cestování 5 nej tipů

Víkend ve znamení bahenních zápasů i květin

Bahenní zápasy, ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bahenní zápasy, ilustrační foto | foto: Shutterstock

PRAHA V sobotu máte poslední možnost shlédnout filmy na festivalu v Karlových Varech. V Praze se naopak můžete odvázat při bahenních zápasech, nebo se naučit aranžovat květiny. A pro milovníky aut je tu sraz veteránu v Krnovicích.


Nejkrásnější výlety

Pravčická bránaCestujte po Česku. Lidovky.cz pro vás připravily speciální nabídku tipů na výlety. Najdete tu nejkrásnější výlety po Česku, Moravě a Slezsku.

Více informací najdete ZDEVeteráni v Krnovicích
9.7., Krnovice, 10:00
Pro nadšence starých aut a motocyklů připravili v Krnovicích sraz veteránů. Až budete mít dost vůně benzínu, můžete navštívit místní skanzen. Pro každého, kdo přijede veteránem (nejen auto, ale i třeba traktor), je vstup zdarma. Více informací ZDE.
Telčské náměstí zaplnilo 120 historických vozidel

Bahenní zápasy
9.7., Praha, 14:00
Aquapalace v Průhonicích pro návštěvníky tuto sobotu připravil oblíbené zápasy v bahně. Kromě bahenních radovánek na vás čekají další soutěže a akce pro děti. Více informací ZDE.
Bahenní party během konání brazilského karnevalu

Kurz aranžování květin
9.7., Praha, 9:00-11:00
Naučte se vázat květiny! Ateliér Rosmarino pořádá kurz, ve kterém vás seznámí se základy aranžování květin, poradí s náčiním a také s péčí o květiny. Kurz trvá dvě hodiny, stojí 900 Kč a po jeho absolvování získáte certifikát. Více informací ZDE.
Nevěsta (ilustrační foto)
 
Výstava bonsají
9.7.-10.7., Libochovice, celý den
Kromě krásného barokního zámku nabízí Libochovice v těchto dnech i tradiční výstavu bonsají. Tyto miniaturní stromky najdete na nádvoří. Zámekl Libochovice se pyšní také nádherným zámeckým parkem s mnoha dendrologickými zajímavostmi. Více informaci ZDE.
Bonsaj - ilustrační foto.

MFF Karlovy Vary
9.7., Karlovy Vary, celý den
V sobotu si můžete vychutnat poslední filmové delikatesy na MFF v Karlových Varech. Čtěte speciál Lidových novin a příspěvky zvláštních zpravodajů ZDE.
Filmový festival v Karlových Varech

terTereza Houdková

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz