Pondělí 6. prosince 2021, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Za zimními radovánky na východní Moravu

Cestování

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Série #světovéČesko / Zabavit v zimě děti, když je venku sníh a mráz, se zdá snadné. Mohou sáňkovat, koulovat se, lyžovat, bruslit. Venkovní aktivity jsou zpravidla omezeny krátkými zimními dny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Velké Karlovice foto: m-ARK

Ale děti je potřebné zabavit i pozdě odpoledne a navečer. Zde se naplno projeví připravenost rekreačních a relaxačních areálů.

Ve Velkých Karlovicích, malebné valašské obci v srdci Chráněné krajinné oblasti Beskydy, jsou na pobyty s dětmi skvěle připraveni. Zdejší hotelové resorty mají nabídku pro rodiny s dětmi, která zahrnuje nejen lyžování včetně lyžařských škol pro předškolní a školní děti, ale také řadu animačních programů, při kterých se děti rozhodně nenudí. Odpoledne či večer lze využít k relaxaci buď v termálních bazénech, nebo v nedávno otevřeném Vodním světě. Další informace najdete na valachy.cz.

Celoročně lze zavítat do zoo. Ve Zlínském kraji jsou hned dvě.                  Ta „opravdová“ s živými zvířaty je ve Zlíně, v místní části Lešná. Většina zvířat je na naši zimu zvyklá, takže není nic neobvyklého vidět klokany, slony či žirafy, jak si užívají sněhovou nadílku, ale také jsou zde kryté expozice, například tropická hala Yucatan či jedinečná Zátoka rejnoků. Tyto hravé obyvatele teplých moří si můžete nejen pohladit, ale také nakrmit. Další informace najdete na zoozlin.eu.

Zoo Zlín | foto: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Zoo Zlín | foto: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Druhý areál, kde se setkáte s více než 250 kusy zvířat, se jmenuje KOVOZOO. Zdejších chovanců se můžete dotýkat bez rizika, že vás pokousají. Jsou to totiž zdařilé figury zvířat vyrobené v životní velikosti z kovového odpadu. Trocha ekologie, hodně zábavy a představivosti. KOVOZOO je ve Starém Městě u Uherského Hradiště, nedaleko vlakového nádraží. Více informací najdete na kovozoo.cz.

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme vám si před vlastní návštěvou jakéhokoliv turistického cíle ověřit jeho dostupnost u provozovatele. I přes veškerá omezení ale podzim v Česku nabízí nespočet možností procházek i výletů volnou přírodou. Turistické tipy hledejte na kudyznudy.cz nebo se rovnou přihlaste k odběru Newsletteru redakce Kudy z nudy a dostávejte výběr toho nejlepšího každý týden do e-mailu! Využijte stávající situaci i pro objevování míst, která se pyšní značkou kvality Q udělovanou Českým systémem kvality služeb.

Ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu – CzechTourism

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!