Diskuse k článku: Starosta zmlátil sám podezřelé dřív, než dorazila policie. Teď stojí před soudem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 132
  • Poslední: 13.4.2017 7:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Řezák 12.4.2017 17:20

Proč by ty cikány nezmlátil? Vždyť to byli sprostí podezřelí. Udělal záslužnej čin.

J. Vyskočil 12.4.2017 9:23

V rámci úspory peněz se k nehodě se škodou do 100 tisíc nepřivolává Policie. Pan starosta to aplikoval na krádež, pakáž zmlátil sám a ušetřil tak peníze daňových poplatníků.

A. Pistecky 10.4.2017 1:59

Pevne verim, kdyz do politiky vstoupi pan Robejsek, ze se budou dit veci. Osobni veci jsou NEDOTKNUTELNE a dotycna osoba ma stesti, ze neskonala po zasahu olova....

F. Lesniak 10.4.2017 23:25

Tak nevím, ale že by zrovna Robejšek tady udělal nějaký pořádek? Kolik by musel dostat hlasů? Takže po volbách se nic dít nebude. Vyhraje korouhvička s komfident Bureš a ostatní budou rádi, že jsou rádi.

J. Šejnoha 9.4.2017 23:05

Vždyť "jenom kradli" !?

Jirkak 9.4.2017 8:19

Jedno z nesmírně důležitých a hlavně užitečných pravidel v anglosaském právním řádu je možnost usmrcení pachatele, který porušil práva vlastníka a bez jeho souhlasu vstoupil na jeho pozemek. Obrovskou výhodou je zamezení páchání trestné činnosti a nulová recidiva. Můj osobní názor je takový, že by se trojice zločinců měla ujmout nějaká neoficiálně působící skupina a provést výkon trestu smrti pro výstrahu ostatním,aby bylo zřejmé, že v naší zemi platí přirozené právní normy, když na úrovni státní je zločincům nadržováno.

T. Maly 8.4.2017 20:05

Zahnali jej do rohu a on je tam zmlátil :-)

p. vojvodík 8.4.2017 19:35

Šašinkův chlapec.

J. Ing. Matúš 8.4.2017 14:23

Měl dostat vyznamenání a Ti tři, tři knedlíky v II. cenové.

F. Lesniak 7.4.2017 7:55

Muži na místě nic neukradli. No bodejť, když dostali na budku! Správný chlap ten starosta a měl by dostat přinejmenším pochvalu. A ti tři cikánští zmetci vlezli na cizí pozemek zkontrolovat, jestli je tam všechno v pořádku a proto se ničeho nedopustili. Ku.va, to tady máme zákony!

S. Hammer 7.4.2017 18:01

Proč nadáváte na zákony? To zm**ali policajti. Vyřešili věc cestou nejmenšího odporu, jeden výhryz to tady ještě obhajuje. Cikán měl monokla, nic se u něj nenašlo, co by se svině líná dělat i myslet v modré uniformě policie namáhala?

Chcete další takové příklady? Klasika dopravní nehoda. Prohraje ji ten, kdo je blbější a hloupěji plácá v šoku nesmysly. Holka řekne, že se lekla, dostane vinu za nehodu, fakt ale je, že musela uhnout na Jawě 50 kamionu, aby je nesramoval, jenže to blbě řekla. Myslíte si, že ten dopravák jí řekl, aby mu pořádně řekla jak to bylo?

Přednost v jízdě na silnici, kde vidíte 50 metrů doleva i doprava: v noci vyjíždí z vedlejší kamión na hlavní, nevidí ani auta ani světla, nemá tudíž povinnost někomu dávat přednost, ovšem po hlavní se přiřítí maník, neubrzdí to a bác do něj, trefí jeho levý zadní roh, když už je kamion skoro srovnaný na hlavní a vina je kamioňáka, měl tam asi stát do rána!

Chcete vědět, jak si nepočínat při nutné obraně?

L. Křivan 9.4.2017 14:03

Jak si počínat při nutné obraně.

U soudu smí vypovídat jedinný člověk. Vy.

Zásadně míříte na nohy. Jenže ta potvora tak kopla,...

Vždy dvě rány. První do lumpa, hlasité varování a pak do vzduchu. U soudu tvrdíte, že první šla do vzduchu. Nikdo to už nevyvrátí.

S. Hammer 10.4.2017 6:33

V první řadě držet hubu a nevypovídat než si to celé dáte dokupy podle zákona jak to bylo, nejlépe tak za týden. Odmítnout vypovídat skrze rozrušení a to doporučuju všem blbům při silničních incidentech taky.

V druhé řadě až budete mít napsanou svou výpověď, musí odpovídat výrazům a smylu v zákoně, tedy nepoužívat svých většinou zoufalých slovních obratů a slov: "myslel jsem", při incidentu na silnici hlavně "neviděl jsem"...

Nikdy nesmíte při výpovědi porušit časovou osu své výpovědi - prostě zapomeňte, že někomu budete líčit to, co víte dva dny po incidentu. První větou se tak sami odsoudíte. Ne, budete líčit jen to, co jste v tu chvíli a nikdy jindy, zažívali a jak jste se v tu chvíli s žádnými informacemi, cítili ohroženi oprávněně na životě.

Všechno, co vypovíte, musí sedět se stopami, které policie zajistí.

Klasický případ právní idiocie oběti:

F. Lesniak 10.4.2017 23:22

Chcete snad říci, že zákony jsou u nás v tomto směru v pořádku? V naší obdivované USA by takovéto zmetky rovnou odstřelili a byl by pokoj. A nechápu, co mají policajti společného s určením viníka dopravní nehody. To se snad řeší ve správním řízení nebo u soudu! Máte to nějak popletené.

S. Hammer 11.4.2017 6:16

Co mi to tady chcete vykládat, když neznáte ani naše natož ještě americké zákony. Policie ČR má možnosti a oprávnění použít zbraně, když jste u toho, v případech, o kterých se americkým poldům ani nesnilo.

Co mají policajti společného s určením viníka nehody? No všecko. II. oddělení DI totiž nehody šetří i řeší. Asi tak sto let. To je, co? Co se tak podívat do zákona o PČR, do zákona o přestupcích? AHA!!!!

M. Jandáková 7.4.2017 1:51

Hranaři se zlanařili proti lekci hraniční, svěřili se jurisdikci - lo3 tři. Soudce stranil většině, svědčící své nevině - a odsoudil lotra, který - aspoň chviličku - sdělal těm třem fotra. Práva každý rád - tož koukejte spát. )

V. Vérosta 6.4.2017 19:27

Takového starostu do každé obce!! Správnej chlap!

J. Jurax 6.4.2017 17:57

No, chytil pár vetřelců v místech, kde neměli co dělat, hodlal je vykázat a kdo začal je tvrzení proti tvrzení. Pánové se prý chtěli porozhlédnout - cituji - " ... se známými se na místo vydal podívat po starých lampách, na které dostal tip. Sbírá je a chtěl je koupit" - ehm, koupit?

Skoro bych řekl, že takového starostu jest obci závidět.

P. Cis 6.4.2017 17:14

Máte v tom hokej!

Starosta zmlátil pachatele.

Podezřelé z nich udělala policie až "dorazila",

než z nich soudce vytvořil poškozené...

S. Hammer 7.4.2017 18:03

Soudce nich už nic netvořil, ten dostal už zmr**anou práci od policie a SZ.

J. Balcr 6.4.2017 16:32

Kujva chlap s gulema, takovýho starostu by mělo volit každé město a obec!! Ne, benga potřebují na příjezd několik hodin...hm, ale není divu, že nejezdí za včas, když zasáhnou, tak jdou z trika ven!!! Ve smyslu: "Smažky a chmatáci všeho druhu spojte se":-). Doufám v obrat, a že se normální lidé,platící daně, budou moci bránit té chátře co si myslí, že má všechna všechna práva vstupovat do našich životů a soukromí! A nemusí se ničeho bát. Nové volby, jiné zákony, tvrdý postih kriminality. Pane Poku, držím Vám palce, jste chlap jak má být!!

S. Hammer 7.4.2017 18:03

Hm, jenže ono je to jinak. Ti vaši "normální lidé" toto způsobili.

J. Šrámek 6.4.2017 16:15

To jen u nás potencionálnímu zloději nesmíte ublížit.Ani zadržet do příchodu policie!Mělo by platit,že kdo porušuje práva jednoho,musí počítat s tím,že jeho práva budou také porušena.Jen více takových starostů!A starostové by měli velet místní(městské) policii a mít stejná práva!

S. Hammer 7.4.2017 18:04

Jak jste na to došel? Pokud se chcete plést do výkonu práva, musíte ho znát, pokud chcete boxovat,m musíte to umět. Pokud jedno z toho neumíte, nečekejte, že vám policajti pomohou. Takoví už tam nejsou.

J. Řezák 6.4.2017 14:58

Správný starosta. Ti cikáni si to příště rozmyslí, alespoň v této obci.

V. Getz 6.4.2017 13:55

je to i velký fanda lyžovní ... http://usti.idnes.cz/starosta-moldavy-pok-navezl-na-sjezdovku-bournak-baliky-slamy-p7u-/usti-zpravy.aspx?c=A131230_2016352_usti-zpravy_alh

J. Vyskočil 6.4.2017 13:41

Pana starostu neznám, ale podle pohledu vypadá, že má nejen dobrou tělesnou kondici, ale i v hlavě srovnáno. Minimálně do té míry, že by jen tak "z plezíru" nezaútočil s holýma rukama na 3 smažky, které můžou mít v kapse nůž, střelnou zbraň, cokoliv. Samozřejmě se budou výpovědi toho trojlístku a pana starosty diametrálně lišit. Ale vycházel bych z principu, že útok jednoho na tři je nereálný a že je pravděpodobnější, že šlo od o použití nutné sebeobrany. A to i vzhledem k tomu, že ti tři vědomě vstoupili na cizí pozemek s velmi pravděpodobným úmyslem páchat majetkovou tr. činnost a měli tedy motivaci vyhnout se stíhání.

S. Hammer 6.4.2017 14:12

No a takoví jako vy nemají u policie co dělat. Myslet a hledat pravdu, to se tady nenosí. Takovému Poltergaistovi to nějak silně vadí.

J. Jurax 6.4.2017 18:00

No, když pravda, spravedlnost a posléze rozsudek jsou tři různé kategorie, jež spolu mohou souviset velmi volně až vůbec.

S. Hammer 7.4.2017 17:56

No jistě, jenže to mjusejí všechny tři články jako PČR, SZ i soudce dělat práci podle zákona. To zcela stačí. Jenže k tomu, aby mohly dělat práci podle zákona ho musejí perfektně znát, musejí znát jeho jurisdikci, musejí znát taktiku a psychologii atd atd atd... a to skutečně dvacetiletý maník od máminých sukní bez životních zkušeností a bez toho, aby někde předtím dělal, bez fyzické zdatnosti a psychotestů na úrovni, s 16 tisíci hrubého měsíčně nedá, i kdyby chtěl. Nemá ho tu hodně složitou práci kdo naučit.Najdete na Lidovky.cz