Diskuse k článku: Pravda je ještě stále tam venku. Agenti Mulder a Scullyová skončit neplánují

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 22.4.2017 7:12
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
O. Krenželok 21.4.2017 18:22

Je to mrtvé. V době youtube je televize mrtvá. Snad pro důchodce... Lidi raději komunikují nebo něco sami tvoří, než se dívat na stokrát recyklované nesmysly.

P. Holecek 21.4.2017 19:35

I to je jen vlna, ktera prejde.

O. Krenželok 22.4.2017 0:32

No tak jistě. Vše je pomíjivé. Ale mně šlo o to, že lidi desítky let dřepěli pasivně před monitorem a dívali se na Nemocnici na kraji těsta. Ale dneska mají možnost aktivně něco dělat, a to je vždycky pro mozek více stimulující. Pokud někomu vyhovuje jen pasivní přijímaní, budiž, ale spoustě lidí to nestačí. Kdysi interakce nebyla možná přes monitor, dneska ano.

P. Eugel 22.4.2017 5:31

Co je mrtvé? Tyhle keci v kleci. Dnes jsou všichni tak úžasně krásní, mladí a interaktivní. Leda tak velké hnědé a ještě kouřící. Nevidím rozdíl v davu, který sedí před TV v obýváku a dle mého tupejsi hromadou která čumí na display mobilu, někde na ulici. Tvorba youtuberu?! Cha. A pokud něco vysdilim na www z nějaké akce! Jak to nakonec vypadá. Koncert nebo stage. Fuj jeden velkej hnůj, když vidím hlavně jak každý čumí do mobilu, aby měl záběr. Chybí Vám krapet nadhled a pokora. Při odsuzovani jiných skupin.

T. Valtera 22.4.2017 7:12

Naprostý souhlas, vůbec nechápu, jak může někdo vychválit youtube a srovnávat to s filmovou produkcí. Jenže v době, kdy když někde řeknu, že jsem si na itunes koupil film v určité kvalitě, jsem Já považován za debila, proč jsem si ho neukradl..co dodat.

P. Eugel 22.4.2017 5:31

Co je mrtvĂ©? Tyhle keci v kleci. Dnes jsou všichni tak úžasnÄ› krásnĂ­, mladĂ­ a interaktivnĂ­. Leda tak velkĂ© hnÄ›dĂ© a ještÄ› kouĹTMĂ­cĂ­. NevidĂ­m rozdĂ­l v davu, kterĂ ̋ sedĂ­ pĹTMed TV v obĂ ̋váku a dle mĂ©ho tupejsi hromadou která ÄŤumĂ­ na display mobilu, nÄ›kde na ulici. Tvorba youtuberu?! Cha. A pokud nÄ›co vysdilim na www z nÄ›jakĂ© akce! Jak to nakonec vypadá. Koncert nebo stage. Fuj jeden velkej hnĹŻj, kdyĹľ vidĂ­m hlavnÄ› jak kaĹľdĂ ̋ ÄŤumĂ­ do mobilu, aby mÄ›l zábÄ›r. ChybĂ­ Vám krapet nadhled a pokora. PĹTMi odsuzovani jinĂ ̋ch skupin.Najdete na Lidovky.cz