Diskuse k článku: ‚Jestli nebude zelený trávník, tak jsi mrtvý.‘ V Peltově systému byl důležitý sekretář Řepka

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 20
  • Poslední: 9.8.2017 15:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Min 4.8.2017 16:50

Co se to deje ?

Lidovky prestavaji byt kotlem pro Shapirovo pohrobky. Snad se nekdo poucil z prezidentskych voleb a ted se jenom tak jemne se upozorni, ale zadne velke stvani na Zemana ci Putina a pod. Co to ? :):):) Celni titulek - Pelta. Uff :):):)

I. Dvořák 6.8.2017 14:24

P. Mine, Zeman je již vyřízená záležitost. Bude rád, když vydrží do prezidentských voleb. Proti Zemanovu znovuzvolení již není jen ta "pražská kavárna", nýbrž i značná část jeho "svědků zemanových".I oni již pochopili, že senilní , chlastu propadlý a nemocemi prolezlý nenávistný dědek, není tím nejlepším prezidentským kandidátem. Poznali, že na domácí půdě neustále rozdává migrantskou polívčičku, kde sice zastavení migrace nezařídí, avšak získá popularitu. Mezinárodní úroveň, kde mohl proti "promigranskému" postoji EU něco konkrétního udělat, vyměnil za směšné plácání se v gumovém člunu na jakémsi rybníku. Prý,říkal Ovčáček", toto "plácání se" měl již dlouhodobě plánované. No tak není ten náš Zeman k zulíbání???

P. Min 6.8.2017 15:32

Prazska vec. Zeman neni opilec, to si pletete s Vaskem Flaskou. Senilni neni ani nahodou. To uz hodne lidi mozna pripousti, protoze to denne ctou v tisku a v TV a mnoho Prazaku dodnes, tak nejak demokraticky , ze, nemuze porad spolknout, ze nevyhral Ciro. Vas prispevek je soucast stvani prevolebniho. Budiz. Ale vsimnete si, ze i Lidovky maji pokyny, nekdo pochopil, ze totalmi masirovani ovcanu v dnesnich moznostech i toho internetu je kotraproduktivni. Navic. Ziji uz nejakou dobu a spis jsem byl vychovavan k jakesi neformani ucte k starsim lidem. Vim, ze urad prezidenta, vlajka, ustava a pod jsou symboly statu. Byl jsem na vojne a vim, ze prezident je take vrchni velitel. Zatim jsem nedorostl na uroven nejakeho opicaka, abych si pod krytim americke ambasady dovolil na prezidenta, jako cvok, utocit. Cozpak vy snad s prezidentem hrajete gorodky ? Ze o nem ledacos vite ? Nebo vam staci to medialnini stavi ?

I. Dvořák 6.8.2017 16:12

Nehodlám polemizovat o tom, zda prezident,holdující alkoholu je OK. A souhlasím s Vámi, že úcta k osobě a úřadu prezidenta, k symbolům, které jsou dány jeho úřadu, by být měla. Jenže úctu nařídit nelze. Jestliže se onen politik chová jako "chlívák", marně se domáhá úcty. A Zeman, jak se choval , jak lhal, jak mlžil,jak svým kritikům nadával, se do oné role vpasoval sám. Takto se milý P. Mine prezidentuje snad jen v rozvojových zemích. A Česko je již poněkud jinde.

P. Min 6.8.2017 16:18

Mate svuj nazor, OK. Spis mi vadi, ze to sirite. Nepripoustite ani, ze se muzete mylit. Na Zemana zacala stvani pani Slonkova uz v roce 2003. Od te doby to pokracuje, pred volbami to bylo fest a po volbach jeste snad hnusnejsi. Ze sebou nechvate takto zmitat nekterymi ceskymi medii. No, mzona vam stadizmus pripada bezpecnejsi.

I. Dvořák 6.8.2017 16:48

P.Mine, ve vyspělé společnosti není pražádný důvod jakkoliv idealizovat toho či onoho státníka. A ona štvavá kampaň,o které píšete je jen pojmenování toho co Zeman koná a jak to koná. Nic víc, nic míň. Vezměte si např. jeho velkohubé vychloubačné prohlášení, jak jej Trump pozval na návštěvu do BD. V té době byl Trump pro Zemana ikona. Kudy chodil,tudy jeho politiku vychvaloval. Pak se zjistilo, že to pozvání vlastně nebylo. Trump nemá nejmenší chuť Zemana přijmout. Dokonce mu vzkáže, aby na jakémsi sumitu se nesnažil k němu přiblížit, jinak bude ochrankou odcloněn. No můžete být na takového prezidenta hrdý. Vzbuzuje on tímto ve Vás úctu? Lituji, u mne ne.

Dále bych Vám rád sdělil,že mnou nezmítají žádná Česká média. A můj názor mohu bez problémů zde zveřejnit. Zaplať bůh, že tomu tak je. Že ty doby, kdy názor mohl být jen jeden,jsou pryč.

P. Min 6.8.2017 19:08

Narozy jsou ruzne, No stourat se do toho, ze trump nema chut Zemana prijmout ci ze Zeman velkohube neco ? Jo, to jste se docetl. Nebyl jste u toho. Potom to jeste opeprite ochrankou. No,jak rikam. To jste se docetl. Nevsiml jsme si ale, ze by nejaka ceska vetsi media se o svem prezidentovi vyjadrila nejak ferove. Co k tomu vic ?

V. Pavlíčková 9.8.2017 14:29

Já zase nezaznamenala, že by česká média o prezidentovi nehovořila pravdu. Zeman primárně jede na kontroverzi a tudíž zájem o svou osobu svým mnohdy nevhodným chováním i řečmi vyvolává záměrně. O jeho spolupracovnících nemluvě. Největší trest pro něj by bylo, kdy o něm prostě přestali novináři psát.

P. Min 9.8.2017 15:54

Z ceho usuzujete, ze media pisi pravdu, ci nepravdu o cemkoliv ? Teda i o Zemanovi ? Mate svoje overene zdroje ?Tak to potom mate o proti vetsine velkou vyhodu. le vsimnete si, jak Lidovky, ohledne stani Zeman, Putin, Rusko jaksi zjemnely. Pouceni asi prave z voleb Zemana :):):) Ted uz tady na ty vybrane objekty stvou akorat pohrobci po Shapiro. Ne ? Tem to jeste asi nedoslo.

J. Škodák 4.8.2017 14:40

To, co je v jiných civilizovaných státech opovržení hodný a trestuhodný hnus, to je v kotlině české běžný stav.

V. Grycz 4.8.2017 11:50

Okradli učitele a převedli na fotbal. Hnus.

A. Javůrek 4.8.2017 12:52

mohu se mylit, ale myslim si ze se mylis. Problem te afery je v tom, ze Pelta s tou Simonou v podsttate okradali jine sporty, ze ministerstvo posilalo z ablaiku doatci na sport vice penez na fotbal, nez mel fotbal narok a to diky vztahum s Peltou ... . Ty penize nesli z penez pro ucitele. Je fakt, ze jsem to nestudoval detailne, jelikoz to ze Pelta, Repka, Berbr .... meli sedet davno na Pankraci, to je snad jasne

S. Hammer 4.8.2017 7:19

O čem to tady vlastně je? Pelta tohle dělal odjakživa, to se dávno ví a přesto tam byl a navíc byl zvolen dalšími podporovateli? Takových jako on je v celém českém fotbale hafl. Ve čtvrté třídě se zápasy prodávají za pytel erteplí, v přípravkách za výlet s mužstvem někam na rozhlednu, každý bafuníček s pocitem vlastní moci nad nějakými ho**y se chová jako mistr světa. Ani korunu do fotbalu, ať si hrcne na hubu, ale hlavně bez peněz z toho kožichu vylezou všechny ty vši, co ho zamořují.

Tam nikdo neřeší nějakou mládež, výchovu vlastních kluků a holek poctivou douhodobou prací, ale jen kde koho koupit, kde mu sehnat zaměstnání u popelářů atd atd...

I. Schlägel 4.8.2017 7:47

O čem to tady je? O tom, jak stát "umí" hospodárně zacházet s Vašimi penězi. Fotbal je pouhou špičkou ledovce a Pelta malým střípkem do mozaiky všelijakého čerpání, investování, dotování, přerozdělování a všudypřítomného odklánění za nezájmu většiny ovcí, které si spokojeně živoří v naší kotlince.

J. Laták 4.8.2017 12:13

To víte, pane I. Schlägele, všecko se mění, všecko je v pohybu. I ta demokracie je dneska úplně něco jiného než byla před dvěma sty lety .. :-))). Zlatí komunisti. Po Únorovém puči pokořili člověka a rozkradli co se dalo. Když uplynulo 40 let a došel jim dech, zinscenovali sametovou revoluci, kde z přímých potomků bolševických konfiskátorů se v obrácení stali osvícení demokraté a zdatní privatizátoři. Tak vznikla rudá buržoazie, ala Babiš.

I. Schlägel 4.8.2017 13:03

To víte, pane Latáku, kdyby nebylo únorového puče, nebylo by bolševických konfiskátorů a následně přetransformovaných privatizátorů. Na tu rudou buržoazii jsme pod vedením strany a vlády zdatně několik generací trénovali, pamatujete? Jo, zlatí komunisti :-)

J. Laták 4.8.2017 18:40

Abych se nepamatoval. V té době jsem se prý líbil děvčatům, ale pak spadla klec. Až když Tonda Harmonika natáhl brka, jiný Tonda nás amnestoval .. :-).

J. Laták 4.8.2017 18:49

Paradoxem budování socialismu byla brutální bolševizace státu, kdy lidové masy lnuly k šosáctví a maloměšťáctví. Po listopadu 89 bylo od samého počátku zřejmé, že náš kapitalismus se nebude rodit z etiky a umu rodiny Baťů, nýbrž z obyčejné hrabivosti. Korupce nebyla jevem nastolení kýženého kapitalismu, ale byla podstatou toho, co se na otevřené scéně v Čechách dělo za vlády KSČ. Samozřejmě, že šlo o lidskou nenažranost, kterou komunisté rafinovaně vyzbrojili přitažlivou ideologií. Ta se postupem času stala normou běžného života. Kdo chtěl něčeho dosáhnout, získat moc a mít pocit vlastní důležitosti, nenahraditelnosti, musel lhát a skákat v rytmu KSČ a Ruddého Prava. Myšlenkové stereotypy dneška jsou přežívající produkty bývalého systému.

V. Hák 4.8.2017 19:02

souhlas

S. Hammer 4.8.2017 18:01

Líp bych to nenapsal.Najdete na Lidovky.cz