1. FC Brno 1:2 Viktoria Plzeň

Branky: 88. Polách z pen. -29. Rezek, 83. Mlíka. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: Švejnoha, Trousil - Kolář, Ticháček. ČK: 85. Švejnoha - 87. Trapp. Diváci: 2750. Poločas: 0:1. Brno: Lejsal - Švejnoha, Trousil, Živný, Čoupek - Pašek (70. Baláž), Mareček, Polách, Okleštěk (35. Lira) - Heinz (63. Došek), Šural. Plzeň: Ticháček - Limburský, Rada, Navrátil, Jiráček - Petržela (84. Varadi), Horváth, Trapp, Rezek (89. Hochmeister) - Kolář, Krbeček (79. Mlíka).

Plzeňští fotbalisté vezou potřetí za sebou z Brna plný počet bodů. Moravané potvrdili, že nejsou v nejlepší formě, a Plzeň toho ochotně využila. Ostatně Rezek ze dvou kroků snad ani nemohl poslat míč jinam než do sítě. Plzeň pak mohla domácím zasadit K. O. ještě v prvním poločase, ale nakonec si na rozhodnutí musela počkat až na poslední desetiminutovku. Mlíka nejprve zvýšil na 2:0, jenže Brněnští ještě zásluhou Polácha dokázali závěr zdramatizovat.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ

Aleš Křeček (Brno): „Nám chybělo víc pohybu, bylo tam málo odvahy. Nedařilo se Poláchovi, a když se nedaří jemu, padá hra celého mužstva.“

Pavel Vrba (Plzeň): „Trojice Trapp, Horváth, Kolář jasně přehrála domácí středovku. Měli jsme hodně odražených míčů. To byl klíč k našemu vítězství.“