Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

22. kolo Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

Slavia - Vítkovice 5:4sn

Branky a nahrávky: 19. Kůrka (Červenka), 35. Havel (Vondrka), 47. Kadlec (Kolařík, Beránek), 49. V. Růžička ml. (Žižka, Havel), rozhodující sam. nájezd V. Růžička ml. - 6. Burger (Hubáček), 7. Hubáček (Malík, Sičák), 33. Klimek (Burger), 46. Hubáček (Burger, Malík). Rozhodčí: Šindler, Hradil - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0.

V oslabení: 0:1. Diváci: 4973. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:1 - 0:0.

Brno - Pardubice 3:1

Branky a nahrávky: 40. Šindel (Novák, Bičánek), 45. Dopita (Selingr, Bičánek), 59. Erat (Selingr) - 28. Starý (Koukal, Kolář I). Rozh.: Mikula, Minář - Hlavatý, Tošenovjan. Vyl.: 5:8. Využ.: 2:0. Div.: 7200. Třet.: 0:0, 1:1, 2:0.

Č. Buděj. - Ml. Bol. 5:4p

Branky a nahrávky: 19. Veselý (Melichar), 24. L. Květoň (Melichar, Mikeska), 32. Gulaš (L. Květoň, Mikeska), 41. Veselý, 61. Vak (Ptáček, Gřegořek) - 2. Fabuš (Macho), 16. Fabuš (Frolo), 44. Pabiška (J. Kasík), 48. Macho (Fabuš, Vrbata). Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Kis, Prchal. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 3600. Třetiny: 1:2, 2:0, 1:2 - 1:0.

Třinec - Sparta 3:6

Branky a nahrávky: 2. Martynek (Peterek, D. Květoň), 29. Polák (Peterek, Bonk), 41. Kohn (Zíb) - 16. Podlešák (Vykoukal, Kratěna), 27. Vykoukal (Ručinský), 38. Ton (Hromas), 42. Výborný (Ton, Jiří Hanzlík), 44. Netík (Ton, Výborný), 51. Ton (Hromas, Gulaši). Rozhodčí: Homola, Hribik - Guth, Rittich. Vyl.: 8:9, Langhammer 10 minut. Využití: 0:2. Diváci: 4331. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:3.

Kladno - Zlín 1:2

Branky a nahrávky: 60. Frolík (Patera, Tomajko) - 20. Důras (Záhorovský, Rachůnek), 36. Balán (Finsterle). Rozh.: Fraňo, Pešina - Bádal, Pouzar. Vyl.: 5:8, Toman (Kladno) 10 min. Div.: 2432. Třet.: 0:1, 0:1, 1:0.

Litvínov - Karlovy Vary 5:6

Branky a nahrávky: 8. Vopat (J. Černý, Trávníček), 11. Jenáček z tr. střílení, 16. Lukeš (Švarný), 30. Reichel (Kroupa, Jánský), 50. Jenáček (Skuhrovec, Kubinčák) - 8. Němec (Kumstát, Skuhravý), 42. Kuběna (Melenovský, Zaťovič), 51. Melenovský (Kuběna, Tribuncovs), 52. Dej (Němec, Pech), 55. Košťál (Skuhravý, Němec), 59. Košťál (Tribuncovs). Rozh.: Svoboda, Kubeš - Barvíř, Blümel. Vyl.: 4:5.

Využ.: 1:2. Div.: 5985. Třet.: 3:1, 1:0, 1:5.

Plzeň - Liberec 2:3 p

Branky a nahrávky: 23. Bomersback (Vlasák, M. Straka), 24. Vlasák (M. Straka, Bomersback) - 49. Podkonický (Blatný, Derner), 52.

Jareš (Víšek, Blatný), 61. Podkonický. Rozh.: Husička, Šír - Charvát, Kalivoda. Vyl.: 6:6, Vlasák (Plzeň) 5 min. a do konce utkání. Využ.: 1:2. Div.: 5414. Třet.: 0:0, 2:0, 0:2 - 0:1.

14. HC Kometa Brno 22 4 1 1 16 50:79 15

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry