Diskuse
Do koksovny v Ostravě vnikli ekologičtí aktivisté, bojují za ovzduší
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
R19i97c45h65a48r47d 45T29i35c47h19ý
Je nutno zbavit se v Evrope ekofasistu. Od Brusele az po koksovny.
Oni jsou spoluviniky ruske agrese proti Ukrajine.
J19a74n 98S56i19n94n77r86e62i65c58h
Meli by se napred ve skole naucit k cemu se koks pouziva.
P88a88v63e46l 36S65e18l24i96n22g96e17r
Aktivisty dát do vyšetřovací vazby ( možno 48 hodin ) a výslechy zjistit, kdo je organzátorem v pozadí. Nedivil bych se, kdyby stopy vedly do Moskvy...
P15e49t97r 12K88ř98í39ž
Možná že si aktivisté jen špatně vyložili, co "koksovna" je.
P41a81v73e89l 39K73o29p19á81č28e22k
Co by asi dělali "aktivisté", kdyby někdo vnikl do jejich domovů?? K čemu je policie? K čemu je vojsko? Nedovedou zasáhnout s potřebnou tvrdostí...
P80r37o15k38o34p 21D11i69v58i58š
V trestním řádu chybí trest typu vyhnat do přírody jen se zápalkami a malým nožem, na stanovenou dobu. Někteří potrestaní by zhubli, jiní umrzli a někteří snad i zmoudřeli.


















