Diskuse

Do koksovny v Ostravě vnikli ekologičtí aktivisté, bojují za ovzduší

V sobotu ráno proniklo zhruba 60 klimatických aktivistů do areálu koksovny Svoboda v Ostravě-Přívoze. Svým činem chtěli upozornit na to, že koksovna podle nich dlouhodobě znečišťuje ovzduší a firma OKK Koksovny to přehlíží a bagatelizuje. Mluvčí koksovny tato tvrzení odmítl. Policisté aktivisty postupně zajistili a převezli na služebnu ke zjištění totožnosti a podání vysvětlení.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

RT

Je nutno zbavit se v Evrope ekofasistu. Od Brusele az po koksovny.

Oni jsou spoluviniky ruske agrese proti Ukrajine.

1 0
možnosti
JS

Meli by se napred ve skole naucit k cemu se koks pouziva.

2 0
možnosti
PS

Aktivisty dát do vyšetřovací vazby ( možno 48 hodin ) a výslechy zjistit, kdo je organzátorem v pozadí. Nedivil bych se, kdyby stopy vedly do Moskvy...

2 1
možnosti
PK

P15e49t97r 12K88ř98í39ž

8. 10. 2022 13:20

Možná že si aktivisté jen špatně vyložili, co "koksovna" je.

4 0
možnosti
PK

Co by asi dělali "aktivisté", kdyby někdo vnikl do jejich domovů?? K čemu je policie? K čemu je vojsko? Nedovedou zasáhnout s potřebnou tvrdostí... :-/

4 0
možnosti
PD

V trestním řádu chybí trest typu vyhnat do přírody jen se zápalkami a malým nožem, na stanovenou dobu. Někteří potrestaní by zhubli, jiní umrzli a někteří snad i zmoudřeli.

6 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.