Pátek 31. března 2023, svátek má Kvido
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

ANKETA LN

Česko

1. Bude v Realu fungovat spolupráce drahých hvězd?

2. Která z letních posil se v Realu nejvíc prosadí?

Zdeněk Ščasný

trenér

1. Posílili výrazně, a to především v ofenzivní fázi. Mám dojem, že výsledky měli v přípravě výborné. Až jejich zápasy ve španělské lize ale ukážou, jak na tom doopravdy jsou. Jedním jsem si jistý: Real bude určitě lepší než v minulé sezoně.

2. Každý z trojice Ronaldo, Kaká a Benzema může být hvězdou. Těžko z nich vybírat.

Horst Siegl

bývalý kanonýr Sparty

1. Kvalitní fotbalisti ještě nedělají dobrý tým. V Realu těžko zkousávají, že je zastínila Barcelona. Důležité je, aby jim nyní vycházela souhra a každá z hvězd si nehrála spíš na svém písečku. Až liga ukáže, jestli se vydali správným směrem.

2. Ronaldo hraje často hodně na sebe, což se mi moc nelíbí, ale zase dovede předvést neuvěřitelné kousky. Kaká byl zase stěžejním hráčem AC Milán a Benzemu bych taky nestavěl stranou, i on je hráčem výjimečného kalibru. Líbilo by se mi, kdyby přivedli ještě Ribéryho z Bayernu, to by byl hráč podle mého gusta.

Karel Štekl

redaktor serveru www.spanelskyfotbal.cz

1. Příprava ukázala, že se Real postupně sehrával. Jako poslední přišel důležitý Xabi Alonso, díky kterému by mělo začít fungovat spojení obrany, zálohy a útoku, i když to možná zabere nějaký čas. V porovnání s prvními Galacticos se soustředili víc na posílení obrany, to je největší rozdíl.

2. Potenciál mají všichni, nedokážu tipovat. Od Ronalda se čeká nejvíc, bude na něj upřená největší pozornost, i když v přípravě zase až tak dobře nehrál.

SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu
SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu

Zapojite se do soutěže o 3 hodnotné vouchery a vybrte si správné spodní prádlo, které vám bude dělat radost. Jak na to?