Nová deska se bude jmenovat Suburbs, vyjde na začátku srpna. Bude na ní šestnáct skladeb, větší část z nich skupina představila při narychlo svolaných koncertech v obýváku opuštěného torontského domu a později i v jednom z tamních divadel. Na internetových stránkách kapely je možné poslechnout si první singl s titulní písní, kterou doplňuje skladba Month of May, na serveru YouTube jsou ještě koncertní záznamy dalších skladeb – například Ready o Start nebo We Used to Wait.
28. června 2010
PRAHA První ochutnávku jedné z nejočekávanějších desek sezony nabídla kanadská skupina Arcade Fire. Kapela z Toronta patří mezi nejpopulárnější z nezávislé scény, její alba jsou komerčně velice úspěšná, aniž by skupina vyhcázela příliš vstříc masovému vkusu. Mezi fanoušky mohutného a lacinému bombastu se přitom vyhýbajícího zvuku Arcade Fire patří například David Bowie nebo členové U2.


















