Neděle 16. ledna 2022, svátek má Ctirad
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ať už si vyhraje, kdo co chce

Česko

Jak vidí ligu SPARŤAN

Sparta potřebuje zvítězit v lize, jedinou šancí, jak se mohou slátanci dostat do evropských soutěží, je zase vítězství v domácím poháru. K „překvapení“ všech sešívaní postupují a letenští „slavně“ vyhrají v lize.

Všichni hráči, trenéři a členové vedení obou klubů shodně tvrdí, že ze všech stran se několik dní valící informace o jejich možné dohodě jsou úplným nesmyslem a pouhou spekulací. Vše dopadlo, jak dopadlo, určitě jen „náhodou“.

Vypadalo by to strašně uvěřitelně, kdyby těch „náhod“ nebylo tolik. A kdyby se – čistě „náhodou“ – neděly vždy ve prospěch týmu, který v tom daném utkání zrovna potřeboval zvítězit.

Jeden rozhodčí tak v pondělí v ligovém derby „náhodou“ přehlédne Řepkovu brutální kosu a nevytáhne kartu, sešívaní stejnou „náhodou“ za celý zápas pomalu nevystřelí na bránu a při závěrečném „tlaku“ si nahrávají dozadu. Po zápase si věčně ubrečení slátanci ani nestěžují. V poháru zase sudí „náhodou“ odpíská pro Slavii penaltu za ruku mimo pokutové území. A trenér Chovanec od 53. minuty šetří nejlepšího hráče Sionka na ligu.

To vše poté, co se funkcionáři obou „S“ ruku v ruce snažili dvojzápas ve čtvrtfinále poháru přes svazové bafuňáře zrušit a špitá se o jejich společné večeři. Vzhledem k tomu, že se o možné dohodě dopředu psalo, mohou za vše mizerní rozhodčí. Ti dostanou směšný flastr na pět zápasů a jede se dál. Někdejší „puštění“ zápasu pro záchranu Strakovy Plzně byl hnus. Podezření z dohody největších rivalů obrhnus! Ať si vyhraje, co kdo chce, letos už u toho být nemusím.

O autorovi| PETR KOLÁŘ; Autor (31) je namyšlený, leč velmi zhnusený sparťan

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTANT/KA MOSTNÍCH STAVEB (40-50.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 40 000 - 50 000 Kč