Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ať už si vyhraje, kdo co chce

Česko

Jak vidí ligu SPARŤAN

Sparta potřebuje zvítězit v lize, jedinou šancí, jak se mohou slátanci dostat do evropských soutěží, je zase vítězství v domácím poháru. K „překvapení“ všech sešívaní postupují a letenští „slavně“ vyhrají v lize.

Všichni hráči, trenéři a členové vedení obou klubů shodně tvrdí, že ze všech stran se několik dní valící informace o jejich možné dohodě jsou úplným nesmyslem a pouhou spekulací. Vše dopadlo, jak dopadlo, určitě jen „náhodou“.

Vypadalo by to strašně uvěřitelně, kdyby těch „náhod“ nebylo tolik. A kdyby se – čistě „náhodou“ – neděly vždy ve prospěch týmu, který v tom daném utkání zrovna potřeboval zvítězit.

Jeden rozhodčí tak v pondělí v ligovém derby „náhodou“ přehlédne Řepkovu brutální kosu a nevytáhne kartu, sešívaní stejnou „náhodou“ za celý zápas pomalu nevystřelí na bránu a při závěrečném „tlaku“ si nahrávají dozadu. Po zápase si věčně ubrečení slátanci ani nestěžují. V poháru zase sudí „náhodou“ odpíská pro Slavii penaltu za ruku mimo pokutové území. A trenér Chovanec od 53. minuty šetří nejlepšího hráče Sionka na ligu.

To vše poté, co se funkcionáři obou „S“ ruku v ruce snažili dvojzápas ve čtvrtfinále poháru přes svazové bafuňáře zrušit a špitá se o jejich společné večeři. Vzhledem k tomu, že se o možné dohodě dopředu psalo, mohou za vše mizerní rozhodčí. Ti dostanou směšný flastr na pět zápasů a jede se dál. Někdejší „puštění“ zápasu pro záchranu Strakovy Plzně byl hnus. Podezření z dohody největších rivalů obrhnus! Ať si vyhraje, co kdo chce, letos už u toho být nemusím.

O autorovi| PETR KOLÁŘ; Autor (31) je namyšlený, leč velmi zhnusený sparťan

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!