Úterý 1. prosince 2020svátek má Iva 0 °C sněhové přeháňky Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lutic 20.10.2020 9:56

Tak bohužel podivný spolek PPF rozhodl,že objedná 5G od Ericcsonu asi nejdražšího výrobce v Evropě! Jejich zařízení není ani špička,ale přisávači na rozpočet (Mlynář) asi dostali svůj bakšiš. Skutečně je třeba počkat na Němce,jak se rozhodnou oni.

J. Lutic 25.9.2020 12:01

Věc je jasná a čučkaři tomu ani nerozumějí. Takže stačí sledovat Němce,zda si dají 5G od Huawei do sítě,zda kvalitu a láci neobětují politice? Pak se rozhodněme také..

J. Hrzal 25.9.2020 14:28

A vy tomu rozumíte, na rozdíl od našich skvělých Čučkařů ? Očividně ne. Němci to už začínají přehodnocovat.

J. Lutic 25.9.2020 16:36

Ano, dělal jsem na německém dohledu,ještě nějaké otázky?

M. Vaněk 25.9.2020 9:07

Sítě 5G je internet věcí, spotřebičů. Imputovat tam bezpečnostní obchodní válku proti Číně je prolhaná americká úchylnost.

J. Koutský 25.9.2020 9:52

Jako vtip dobré. Vy tomu nerozumíte,že ?

J. Hrzal 25.9.2020 14:25

Lžete vědomě nebo z neznalosti ?

J. Paleček 24.9.2020 23:49

V principu jde o to kdo nás bude řídit a odposlouchávat.

J. Hrzal 25.9.2020 0:51

Komunisté nás už jednou řídili a následky si neseme dodnes.

J. Novotný 25.9.2020 1:16

Myslím, že komunističtí Číňané mají poněkud jiné starosti, než odposlouchávat a analyzovat Vaše mobilní 5-G příkazy lednici, aby Vás upozornila, že máte při cestě z práce koupit v sámošce mlíko.

J. Hrzal 25.9.2020 14:37

Před několika dny jsme dostali první "ochutnávku", kdy jedné čínské firmě unikl jen malý zlomek dat s informacemi, které po celém světě sbírala o politicích. A až budou mít pod kontrolou 5G, pak teprve uvidíme, jak jsme byli naivní.

5G totiž není jen pro lednice, ale poběží na nich prakticky VŠECHNO - státní zpráva, strategická odvětví..... Takže sory jako, ale nemáte pravdu.

J. Hrzal 24.9.2020 23:28

Babiše jsem nevolil, ale řekl to naprosto správně.

"Pokud nebudou 5G sítě bezpečné, nebude bezpečné NIC, co na nich poběží."

Obchodujme s Čínou, ale nebuďme trestuhodně naivní a nepouštějme si čínské firmy do "kuchyně", protože jsou ze zákona (!) povinny spolupracovat s čínskými komunistickými tajnými službami. Následky mohou být doslova nedozírné.

Trollové mluví o paranoie, protože jsou za to placeni. Ale následky nezaplatí oni, ale my.

J. Novotný 25.9.2020 1:28

Tím, kdo si pustil komunistické Číňany do "kuchyně", byly západní firmy, které vzhledem ke své ziskuchtivosti a chamtivosti převedly téměř všechny své výrobní procesy a postupy (včetně know-how) do rukou Číňanů. Já osobně nejsem pročínský troll, ale přesvědčený trumpovec. A proto rozumím Trumpovi, že chce omezit závislost své země na Číně a její produkci. Bohužel, závislost na Číně je důsledkem chamtivé a naivní politiky všech těch Reaganů, Clintonů, Bushů a Obamů. Dnes je třeba s Čínou zacházet velmi opatrně a pokud možno si vztahy s ní nerozházet. Doba, kdy Západ mohl Číně diktovat, bohužel skončila někdy v čtyřidátých letech minulého století. Kdy prezident Truman dopustil, aby se v této nejlidnatější zemi světa chopil moci Mao a jeho komunistická strana.

J. Hrzal 25.9.2020 14:54

Myslím si, že jediný důvod, proč máte Trumpa tak rád je, že jeho křivá osobnost má potenciál Ameriku rozdělit a zničit.

"Nerozházet" si to s Čínou neznamená, že se před ní vysvlečeme do trenýrek a v úklonu budeme čekat, co poručí dál.

5G je zásadní zlom, proto Číňan tak tlačí. A komunisty, byť "hezky zpívají" a schovávají se za soukromé vlastnictví, je nutno si vždy držet od těla !

Kdyby Západ šel do Číny, aby jí - jak říkáte - mohl "diktovat", hřímal byste tu nyní o tom, že Západ je nejhorší vměšovatel. Právě proto to Trumpovi předchůdci neudělali.

Prostě, jak se vám to kdy hodí. ;-)

J. Novotný 24.9.2020 20:40

Celá ta paranoia vyplývá z faktu, že Huawei je v budování 5G sítí o parník před zbytkem světa, včetně USA.

M. Vaněk 24.9.2020 19:58

Primitivní političtí štváči v amerických obchodních zájmech. Se skutečnou internetovou bezpečností to nemá nic společného.

P. Pruner 24.9.2020 19:42

V textu článku jsem nepostřehl reakci na obavy lidí z těchto silných signálů na zdraví lidí. Nejsou to jen konspirační teorie. Pokud žádné nebezpečí není, tak by se mělo hrát s otevřenými kartami. Jsem laik a tak nevím zda je pravdou, že se s lety příslušné povolené hodnoty stále navyšují. Víme, že naše zdraví ohrožují aspekty, jejichž negativní vliv se projeví až za více let, tím prokázaným je kouření, ale nebylo to vždy. Jsou odborníci, kteří radí mobilovat jen nezbytnou dobu, odkládat ho přes dva metry, přes noc nemít mobil v ložnici. A můžeme jít dále k naší výživě trvanlivými potravinami. Přeci není exploze alergií ve srovnání před desítkami let sama od sebe.


TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

Moderní televizory jsou naplněné aplikacemi a funkcemi, mohou být i zajímavým... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

S otužováním začali letos Špačkovi. Oblíbili si Konventský rybník, kde si mohou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

Stavba, jež načerno vyrostla v CHKO Lužické hory. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...