Bohemians Praha žalují fotbalový svaz

PRAHA Bohemians Praha podali žalobu na fotbalový svaz, který jim v červnu odebral profesionální licenci a poslal je tím až do třetí ligy. Jak informoval deník Sport, žádají po něm odškodnění až ve výši sto šedesát milionů korun. Střížkovský klub dostal trest v dubnu za to, že odmítl nastoupit k derby proti Bohemians 1905, a za rozpoutání údajné korupční aféry kolem loňského zápasu s Olomoucí.

Po odpočtu patnácti bodů skončil s jedním bodem na kontě v první lize poslední a sestoupil. Navíc dostal pokutu šest milionů korun, kterou však nezaplatil, a proto přišel o profesionální licenci.

Vstoupit do diskuse

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.