Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Bosák: Trénuje Slavia vůbec střelbu, vole?

PRAHA To mi řekni, trénujou oni vůbec střelbu, ty vole? obrací se Jaromír Bosák na svého kolegu Vladimíra Táborského. Oblíbený televizní komentátor zapomněl, že mikrofon běží i o poločase, a naservíroval tak fanouškům analýzu fotbalové Slavie, jakou už veřejně hned tak neuslyší.

Slavia prohrála v posledním zápase před zimní přestávkou v Mladé Boleslavi 3:1. Bosák se o poločasové přestávce s diváky ČT rozloučil (Mladá Boleslav vedla 1:0), pak ale zapomněl, že přenos pokračuje na serveru Tipovani.cz.

Bosák s Táborským se pustili bez servítků do kritiky slávistů. „Chybí jim Řepka,“ rýpe Bosák. Táborský zdatně sekunduje. „Jsem koukal, jak ten malej Černý šel ze hřiště. A on se směje. Takhle se hraje o záchranu?“