Pondělí 8. března 2021svátek má Gabriela 4 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Brázdil kritizovaný za homofobní výrok? Hrdina z vrtulníku, který v terénu zachránil muže s propíchlým srdcem

Homosexuály nedávno označil za postižené lidi, jimž nepřísluší, aby byli manželé a měli děti. Poslanec Milan Brázdil (za ANO) tím popudil nejen gaye a lesby, ale i řadu politiků a širokou veřejnost. Pětapadesátiletý lékař se přitom dosud těšil u lidí zejména oblibě, měli jej za hrdinu. Před osmi lety totiž zachránil život muži, jemuž se do srdce zapíchla metr a půl dlouhá tříska z pily.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šejnoha 11.7.2018 7:35

Proč stále řešíme Mudr. Brázdila ?

Cožpak nemáme v ČR svobodu projevu?

On přece nevyzývá k likvidaci homosexuálů nebo k jejich léčbě elektrošoky.

Pouze řekl svůj názor. Navíc je to pravděpodobně názor většinový a je v souladu se zdravým selským rozumem.

K zamyšlení je spíš fakt, že Babišova vláda poslala do sněmovyn zákon o manželství homosexuálů vypracovaný nějakou "neziskovkou". Což je nezákonný postup !!!

T. Marný 29.6.2018 15:28

Ale oni JSOU postižení. Jsou menšinou ve většinové populaci druhu Člověk. Normální samec tohoto druhu pro udržení druhu vyhledává vhodnou samičku a páří se s ní. Bůhvíproč je část jedinců druhu postižena poruchou a vyhledává stejné pohlaví. Naše vyspělá civilizace z toho nedělá štráchy a tyto jedince nepronásleduje, naopak mohou žít v klidu a štěstí své životy a většina z nich tak i činí, protože neví proč by měli otravovat ostatní lidi. Ale - malá část lidí, bez ohledu na majoritu či minoritu, ráda ostatním rozkazuje, otravuje je - třeba tím, co se smí a nesmí říkat na veřejnosti a věčným se urážením pro každou kravinu a dožadováním se potrestání urážeče. Tito dvakrát postižení (sex. preference a enormní urážlivost spojená s touhou po moci/ respektu při neschopnosti si obé vysloužit běžným způsobem) pak budou tak dlouho ječet a otravovat většinu, až si tato zvolí nějakýho novýho pána s knírkem. A pojede to zase dál tady na planetě močálem černým kolem bílých skal...

VIVAT RUPRECHT !!!

J. Lepka 29.6.2018 12:03

Tím, že homosexualitu chápeme jako přijatelný společenský jev, ještě nemůžeme zastírat, že z biologického a evolučního hlediska je to nestandardní krok, de facto likvidující populaci. Spíš je na místě si položit otázku, zda to není záměrný postup přírody, řešící přelidnění.

A. Reček 29.6.2018 6:51

Autor článku Sattler kecá, protože právě většina občanů má stejný názor na homouše jako doktor Brázdil. A ne opačně!!

R. Tesařík 28.6.2018 21:19

Je to genetické postižení. S tím se nic nenaděláte.

J. Kanioková 28.6.2018 21:11

Petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku definující manželství jako svazek mezi mužem a ženou

.......................

https://www.petice24.com/petice_za_podporu_manelstvi_pijetim_ustavniho_dodatku

.........................

Přesně pojmenováno, že manželství je hodnotový pojem pro společnost a to ve smyslu spojení muže a ženy. Zneužitím tohoto pojmu rozmělňujeme hodnotový systém naší společnosti. Registrované partnerství NENÍ a NEMŮŽE být rovno MANŽELSTVÍ. A adopce dětí už tuplem NE, NE, NE.

J. Novák 29.6.2018 5:34

Kam mám zavolat nebo napsat, že tu vaši petici nepodepíšu?

J. Novák 29.6.2018 5:39

Koukal jsem, že ta vaše petice není moc v kurzu. I petice za zachování státního znaku na dresech hokejové reprezentace má podstatně více podpisů. Ale, Kanioková, jen klidně řvěte dál, když vás to baví.

J. Lepka 29.6.2018 12:06

Jestli to nebude tím, že každý jouda ve vesnické hospodě se považuje za odborníka na fotbal a hokej, protože to se přece denně probírá u piva, kdežto instituce manželství mu neustále připomíná tu babu, co má doma a furt ho sekýruje.

J. Novák 30.6.2018 4:23

No, zřejmě soudíte podle sebe. Já tedy nejenže nechodím do hospody a rozhodně se za odborníka na fotbal ani hokej nepovažuji, naopak, obě ta divadla mám u řitě, ale už takřka 30 let mám jednu ženu pojatou za manželku. A nejenže mě sekýruje asi tak, jako já sekýruju ji, ale "babo" jí říkám jen mezi čtyřma očima v hezkých chvilkách.

J. Kanioková 28.6.2018 21:02

Pan Brázdil má mou úctu, je to férový chlap. Ti, co mu nadávají, mu nesahají ani po kotníky !

Š. Apolen 29.6.2018 0:39

To, že dělá dobře svou práci, ještě neznamená, že je stejně profesionální v mezilidských vztazích.

J. Novák 29.6.2018 4:09

To nemá nic společného s mezilidskými vztahy. Je to o znásilňování hodnot minoritami.

K. Janyška 28.6.2018 20:45

Škoda, že je z ANO. To jsou zločinoidi... Dzp.

A. Holík 29.6.2018 0:16

Nj. znam ho osobne a hodne jsem mu fandil. Ale za ANO to slo mozna poprve. Dnes rozhodne ne.

Co se tyce homosexualu, tak slovo 'postizeni' mi nijak urazlive nepripadne. Pokud se ale homosexualove chteji brat, at se klidne berou, jestli se tomu rika manzelstvi nebo ne je mi rozhodne jedno.

K. Vážný 28.6.2018 20:15

Chci se za něj postavit. Křesťanští psychologové to takto přesně berou. Svět ve zlém leží, naše identita není primárně sexualita, to je šílený holywoodský úlet (bez ohledu na orientaci).

No a tak, jako někdo má různé problémy s identitou, tak podobný problém je hs. Není to vina, není to hřích, je to svým způsobem porucha identity. Přitom identita je mnohovrstevná, čili problém je složitý. Zdaleka se to nedá napravit. Někdy ano, někdy ne. Ale z posunu identity nemá smysl dělat standard.

J. Bajgar 28.6.2018 20:46

Ano, homosexualita jako taková není hřích, ale je to společensky abnormální a nemělo by se to standardizovat. Navíc, právě zakazované ovoce přece nejlíp chutná!

Š. Apolen 29.6.2018 0:45

Pane Bajgare. Jak chcete homosexualitu standardizovat ? Sám jste napsal, že je abnormální. Možná jen v důsledcích nechápete význam cizích slov. Řekl bych, že rozumově se dá ovládat bisexualita. Že ta je, jak se dřív říkalo zhůvěřilost.

P. Durkot 28.6.2018 19:48

To ho neomlouvá.


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...