14. února 2012 15:56 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Čtrnáctiletý chlapec brutálně zkopal o rok mladšího spolužáka

Brutální útok v Zastávce u Brna. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brutální útok v Zastávce u Brna. | foto: Youtube

ZASTÁVKA U BRNA Je to další důkaz toho, jak děti umí být kruté. Čtrnáctiletý chlapec zasypal o hlavu menšího a o rok mladšího školáka sprškou ran pěstí a kopanci. Nepřestal ani, když jeho oběť ležela na zemi a zoufale si kryla hlavu. Brutální útok již šetří policie.

Na svou oběť si "hrdina" došlápl přímo na ulici v Zastávce u Brna. Naneštěstí pro něj jeden z přihlížejících vytáhl telefon a jeho nepochopitelné počínání natočil. Video se brzy objevilo na serveru Youtube.

Na záznam upozornil server Novinky.cz, díky čemuž se ozval policistům z Rosic ředitel Základní školy ze Zastávky u Brna, který na snímcích poznal svoji obec, zbývalo identifikovat aktéry.

Práci jim ulehčil samotný útočník, když přímo na stanici dorazil se svou matkou. Polictům prozradil, kdo je druhý chlapec a proč ho napadl. "Policisty nyní bude zajímat i verze napadeného a také pátráme po tom, kdo video na internet umístil. Na případu kromě policistů a pedagogů spolupracuje i pracovník Orgánu sociálně-právní ochrany dětí,“ sdělil právu policista Pavel Šváb.

Na případu se kromě policie a pedagogů podílí i pracovník orgánu sociálně-právní ochrany dětí.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz