Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tři mrtví v lese v pražských Čakovicích. Jednou z vyšetřovacích verzí je dvojnásobná vražda a sebevražda

Česko

  17:07aktualizováno  20:37
Pražští policisté se od sobotního odpoledne zabývají smrtí tří lidí u cyklostezky mezi Čakovicemi a Letňany. Případ si v parku Havraňák vzápětí převzali kriminalisté z oddělení vražd. Jednou z verzí vyšetřovatelů je dvojnásobná vražda a následná sebevražda.

„Kriminalisté z oddělení vražd řeší v pražských Čakovicích případ nálezu tří mrtvých lidí v lese. Detektivové zjišťují co se na místě stalo a nařídili provedení soudních pitev u zemřelých,“ uvedla policie na Twitteru

Později upřesnili, že jednou z vyšetřovacích verzí je dvojnásobná vražda a následná sebevražda. Pražský policejní mluvčí Richard Hrdina už dříve uvedl, že policie v souvislosti s mrtvými po nikom nepátrá. Věk mrtvých ani to, zda jde o muže nebo ženy, mluvčí nechtěl upřesnit.

„Aktuálně nehrozí v této souvislosti žádné další nebezpečí. Jednalo se o rodinnou tragédii,“ uvedl na Facebooku starosta Čakovic Jiří Vintiška (ODS).

Tři mrtvé lidi potvrdila iDNES.cz i mluvčí záchranné služby Jana Poštová. Záchranáři na místo vyslali inspektora, lékařskou a záchranářskou posádku.

„Bohužel na místě záchranáři lidem nemohli jakkoliv pomoci, měli zranění neslučitelná se životem. Momentálně na místo míří koroner,“ uvedla odpoledne Poštová.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autoři: ,

Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR
Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR

Víte, že atopický ekzém je nejčastější kožní onemocnění u dětí? Tímto onemocněním kůže trpí 15 – 20 % dětí a nejčastěji se objevuje u miminek nebo...

Mohlo by vás zajímat