Diskuse k článku: Češi hasí problém s polským masem. Z nebezpečné dodávky byla zajištěna jen část

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 4.2. 2019 12:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Páč 4.2.2019 8:05

Stát se to v Čechách tak Slušný Češi křičí že jsou to novináři co to natočili zrádci národa protože upřednostňují cizinu před Českými zájmy (vydělat a ušetřit) a sdílejí na svých oblíbených facebookových stránkách obrázky šibenic pro novináře.

K. Páč 4.2.2019 8:04

Stát se to v Čechách tak Slušný Češi křičí že jsou to novináři co to natočili zrádci národa protože upřednostňují cizinu před Českými zájmy (vydělat a ušetřit) a sdílejí na svých oblíbených facebookových stránkách obrázky šibenic pro novináře. S podporou hradního pána v rámci hesla 'Novináři by se měli likvidovat'

J. Novák 3.2.2019 5:10

No, ono to je prosté: Čeští podnikatelé prostě chtějí vydělat za každou cenu, tak místo toho, aby nakupovali k dalšímu prodeji kvalitní maso z domácích chovů, tak nakoupí kdejakou srágoru. A z vlastní čerstvé zkušenosti: V týdnu jsme omylem byli v místní prodejně na vsi, a to asi tak po půl roce. Když jsem se zeptal tamní prodavačky, kde že mají informaci o tom, z čeho a odkud to hovězí, co mají za sklem, pochází, zle se na mě obořila. A kdyby jen to! Obořili se na mě i ve frontě čekající milí spoluobčané, abych prý nezdržoval blbostmi! Nu, tak jsme odešli bez nákupu a naši spoluobčané ať si to zboží "z vlastní výroby" klidně kupují, ač nemají ani ponětí, z čeho že to ta "vlastní výroba" vyrábí.

J. Novák 4.2.2019 12:40

Chtel jsem napsat presne to, co pisete v zaveru prispevku - nejde o to, co delaji obchodnici. Jde o to, co kupuji lide. Uz nekolik let se vyhybam polskym potravinam a nosim si do obchodu lupu, abych si nasel na etikete to, co potrebuji. A hadejte, na jake etikete nenajdete misto chovu a misto porazky. No prece na Vodnanske drubezi. A hadejte, komu ten spolek patri

I. Novák 2.2.2019 20:49

Čéska republika je poseta polským masem a to nejen hovězím , ale i kuřecim a vepřovým. Kvalita mizerna cena luxusní. Celé pohraničí žere tyto sračky pač celou dobu to nikomu nevadilo a HLAVNĚ se o to NIKDO nezajímal!!! Doba vše zahoji posléze pojedeme ve stejných kolejích;-)

J. Kodeš 2.2.2019 17:06

KOSTELEC-UZENINY PANA BABIŠE-

K. Jež 2.2.2019 14:23

Řešení je velice jednoduché. Každému u koho bylo závadné maso nalezeno doživotně zakázat nakládat s potravinami. Tečka. Existuje zbožíznalství a každý, kdo nakupuje zboží (jakékoliv) musí být schopen rozpoznat a doložit jeho původ a kvalitu. Nejde v tomto případě svalovat vinu na toho přede mnou. U nás je obchod s masem celkem veliký a známý součást známého řetízku a jsou tam taková prasata, že soustavně jejich maso (to které prodávají) (zejména drůbeží) smrdí chlorem (savem) vepřová kolena, nožky jsou oslizlé, smradlavé, taktéž sádlo. A lidi to kupují a žerou. Poprvé jsem to chtěl řešit a volal na SVS, ale nemají šanci je jich málo. Při nákupu hleďte na barvu, soudržnost a maso si očuchejte a to důkladně. Prostě tam dělají prasata a prodávají to prasatům. Jednou za rok provedu kontrolní nákup (pošlu 15l syna) a pokaždé donese smradlavej šit. Už 5. rok ::))) Zasloužíme si to.

F. Navr8til 2.2.2019 17:46

Máte plnou pravdu. Zákazníci by měli takové obchody bojkotovat. Mimochodem, Savo používají šmejdi z řad prodejců masných výrobků ke smývání plísně. Pach Sava znamená, že maso nebo uzenina má hodnotu psích zvratků.

J. Krutil 2.2.2019 18:27

Tak.

J. Novák 3.2.2019 5:04

Tedy, Jež vy jste hrdina! Anonymně tady kohosi napadáte, protože jste podělaný z toho, co by se dělo, kdybyste nějaký "obchod s masem celkem veliký a známý součást známého řetízku" pojmenoval, přičemž, počítám, jste si to vše ostatní docela obyčejně vymyslel. Ale dám vám ještě šanci: Kterou že "prodejnu známého řetízku" jste svým příspěvkem osočil, "hrdino"?

K. Jež 3.2.2019 13:05

Kr......m neodpovídám.

J. Makoň 2.2.2019 13:16

To maso muselo být za korunu. U nás není co krávě dát do tlamy, jatka jsou na pořadník, hovězího přebytek a někdo ho doveze z Polska? Vždyť jen ta doprava byla za slušný peníz.

R. Vacek 2.2.2019 13:04

A je to maso jedovatější, než Novičok, který má úmrtnost 25%?

P. Čech 2.2.2019 12:40

Co je součástí tohoto problému? Veřejné vyhlášení odpovědných institucí, že žádné takové maso z Polska nebylo dovezeno. pokud se prokáže , že to není pravda, měli by být ředitelé těchto organizací okamžitě odvoláni a obviněni z veřejného ohrožení.

J. Kodeš 2.2.2019 17:07

I tvůj miliardář BABIŠ tankisto!!!

Najdete na Lidovky.cz