Diskuse k článku: ‚Česká vláda je nejpřátelštější z celé EU.’ Britové chválí přístup k brexitu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 72
  • Poslední: 11.3. 2019 14:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Cerny 11.3.2019 14:04

Mr.Zima,since my childhood after 2.WW I have been learning at first English and French , then Russian and as early as after my emmigration I started german , then spanish and a little bit of portuguese. Naturally I have moreover my czech medical graduation as well as the german medicine title and a US ECFMG examination ( educational council for foreign medical graduate ), but the last one is not valid any longer.I don't mind the lefts and I love racial mixture (miscegenation ), I love such a great the melting pot USA and hate the fucking cunt racists and eugenics ( the most frequent bloody czech word is " cmoudi ") I don't like islam at all !!!but I respect the everyone's right to any religion , whatever one will !Don't get your balls in an uproar.

T. Cerny 10.3.2019 5:19

Jednim z relevantnich duvodu zahajeni referenda o Brexitu byl v tom , ze britove meli tech hord privandrovalcu z ceska , polska a ostatnich statu vychodni Evropy uz plme zuby.Po Brexitu budou cesi uz mit utrum s cestami do GB za praci, jakou to velkorysost bohuzel maji uvnitr nasi EU, jejiz bezbrehou svobodu a demokracii si smim uzivat jiz skoro 50 let.Take nechapu , co toto udesne , nas nenavidici cesko u nas v EU jeste pohledava , kdyz by mu zcela jiste bylo lip uvnitr nejake aliance vychodnich statu jako je Polsko rumunsko madarsko etc. My cesi a polaci jsme u nas temi nejvykricenejsimi zlodeji a bylo by cechum jiste lepe entre eux.

I s jejich hovezim.

J. Zima 10.3.2019 18:04

Uvnitř vaší EU? Máte nějakou krátkou paměť. Po vstupu do EU Británie ihned otevřela pracovní trh novým zemím, zatímco to vaše skvělé Německo s Rakouskem, Francií a dalšími státy si vymohlo maximální přechodnou lhůtu 7 let "ochrany" jejich pracovního trhu a kdyby to přístupové dohody umožňovaly, tak ho "chrání" možná dodnes. Místo podřadných Čechů, Poláků a dalších si radši pustili do země milion muslimských primitivů bez lhůty i bez dokumentů a to se vyplatí, že?

T. Cerny 10.3.2019 19:58

P. Zima, muslimsti uprchlici nejsou o nic vetsio primitivove nez cesi nebo kdokoli jiny.Lec jsou na tom podstatne hure nez ve vychodnich statech Evropy jako je cesko.Nyni maji cesi , polaci , rumuni etc, utrum s cestovanim do GB.Nicmene vsak k nam do zapadni EU porad cestovat mohou.Nerikam , ze Nemecko je skvele , ale nesmirne ho obdivuji , ze prijalo 1,6 mil. uprchliku ze zcela rozbombardovanych zemi , zatimco udesne cesko a spol. ani jednoho. Obavam se , ze to cechum a spol.jejich sobectvi brzy vrati .I kdyz obcan ceska nejsem a nikdy jsem nebyl , omlouvam se za to,ze jsem cech.Velmi bych Vam pral, aby se Vam podarilo z nai EU vystoupit, neb EU s takovymto absolutne nesolidarnim ceskem a spol. nema smysl.

J. Zima 11.3.2019 7:07

Že jsou muslimové v drtivé většině ve srovnání s Evropany primitivové je objektivní fakt. Je to dáno výchovou v netolerantním a rasistickém prostředí islámu a nedostatečným vzděláním. Nejhorší je, že opět většina s tím není ochotna nic dělat a naopak se cítí nám být nadřazena. Země, ze kterých přicházejí jsou rozbombardované v důsledku náboženských a mocenských konfliktů mezi nimi samými. Ty země neokupuje nějaká cizí mocnost. Nevím proč bychom měli za to nést důsledky.

Nevím proč by měli Češi a další s cestováním do GB utrum. Cestovat mohou po celém světě. Co se týče práce nezavádí GB nic jiného, než čím nás Německo, Francie a další oblažovali těch 7 let a co se Macron snaží různými byrokratickými obezličkami znovu zavést (jednotná minimální mzda a sociální pojištění atd.). Šikana českých a jiných řidičů je toho důkazem.

Z dnešní EU by ČR vystoupit měla, pokud se nezreformuje. Na EU není nic cenného kromě volného obchodu a pohybu lidí a kapitálu. K tomu ale EU není třeba, stačí EFTA.

T. Cerny 11.3.2019 7:42

Tak neskutecne netolerantni a rasisticti jako naproste gros obcanu soucasneho Ceska nasich muslimove nejsou - my jich tady mame 5,5 mil.a ja s nimi tady ziji bez probelmeu uz skoro 50 lert.Samozrejme , ze udesne Cesko by od nas melo vystoupit samo, protoze ho vyloucit bohuitzel nemuzeme pote co zaplati asi tech nejmene 20 miliard Euro co do nich nase EU investovala , jako to udelala GB .Ja delam chirurgii uz 52 let a s nasimi muslimy nemam naprosto zadne problemy ( poslednich vic nez 45 let zapadne od Ceska )Co delate vy p. Zima? To ze je Cesko ktere nasi EU nenavidi ze vsech 500 mil. mych spoluobcanu v EU nejvic je .naprosto nesolidarni ostuda v nasi EU . Nasi politici jsou ale velmi slusni a korektni a formuluji to euphemisujicne.

Ja bych byl take pro zavedeni oboustrane visove povinosti mezi nasi EU a Ceskem a ostatnimi staty vychodni Evropy.

J. Zima 11.3.2019 8:46

Opravdu jsou Češi ve srovnání s muslimy netolerantní a rasističtí? Jaký názor by na to měli Židé, co myslíte? Netolerantní Češi bez problémů žijí s Vietnamci, které mimochodem Německo po sjednocení dosti nevybíravým způsobem vyhostilo z bývalé NDR právě k nám. O tom se ale ve Frankfurter Allgemeine nedočtete. A většina Čechů opravdu nenávidí, ale ne občany EU, nýbrž vládnoucí levičáckou věrchušku Junckerem počínaje, přes Schulze, Timmermanse a Mogherini (ta je ještě k tomu antisemitská sv*ně) a mladým maoistou Barrossem v blahé paměti konče. My jsme na rozdíl od vás vládu komunistů zažili.

Mně o bezproblémovosti muslimů nic nenamluvíte. Já sjezdil kus světa a pracoval jsem s nimi. Oni jsou přátelští přesně do okamžiku než dojde na Židy nebo náboženství. Pak jen zíráte, co z nich padá. A to nebyli typičtí primitivové, to byli lidé se vzdělaním na západních univerzitách.

T. Cerny 11.3.2019 9:01

P. Zima , vy jste naprorsto typicky obacan tophoto udesneho Ceska a ni v 1% se nevymykate odpornym ceskym themaimanentnim nahledum.Na islam veri 1,5 miliardy lidi na tomto svet stejne jako na boha krestanu ci budhistu. Herr Zima , Sie sind so schmalspurig und engstirnig dass es dem Fass den Boden ausschlägt. Vy trdlo z rasistickeho Ceska , nejvice muslimu zije v Indonesii ( asi 230mil)pak v Pakistanu (asi 200 mil.) Proc by mela ta o,5 miliarda muslimu v Indonesii a pakistanu mit neco proti zidum nebo restanum? Byl jste Vy striktne monolingualnui truhliku treba v techto zemich.

Vy trdlo, ja jsem zazil komunisty uz od konce valky a 21.8.68 jsem mel sluzbu jako mlady lekar na bulovecke chirurgii.Kdyz nekdo drzel s komunisty hubu a krok jako ten Vas zlodej Klaus , zemman , ja a 99,9% obcanu csr tak jsem se meli jako prasata v zite , delat si kandidatury , atestace ,bojovnika proti komunismu klause pousteli komuniste na staze do USA , Italie etc.

T. Cerny 11.3.2019 9:11

Naprosto s Vami souhlasim , ze toto Cesko , ktere nejvic ze vsech zemi nasi EU nenavidi u nas v EU nema co pohledavat .Moc bych vam pral , aby se Vam povedlo od nas z EU vystoupüit a spojit se s ostatnimi vychodnimi " neprimitivnimi "zememi v kterych je rasismus ekvivalentni rasismu v Cesku. Nevim jak se püolsky nebo madarsky rekne to nejfrekventovanejsi ceske slovo " cmoudi ".P.Zima , vy truhliku z absolutne bezvyznamneho ceska ( skoro tolik obyvatel co je u nas v 83 mil. Nemecku Muslimu ) se musite spojit s nejakou podstatne relevantnejsi zemi , abyste v nasi 500 mil. EU mohli neco ovlivnit.Ale i 83 mil. Nemecko je samo o sobe zcela bezvyznamne.

J. Zima 11.3.2019 11:45

Aber Herr Cerny, ärgern Sie sich doch nicht. In ihrer Älte könnte es ihrer Gesundheit schäden. Sie irren sich sehr, wenn Sie denken, dass ich monolingual bin. Ich verstehe jedoch nicht warum Sie auf dem tschechischen Forum deutsch schreiben. Mag sein, dass Sie den Protektorat Böhmen und Mähren vermissen? Oder wollten Sie mir, dem osteuropäischen Untermeschen, ihre Überordnung zeigen? Das wäre nichts neues. Herr Hitler machte das selbe.

T. Cerny 11.3.2019 13:12

Herr Zima, Sie gehen in Ihrer Annahme insofern total fehl, als Sie denken , dass ich jemanden für Untermenschen halte.Vielmehr sind es Sie , der 1,5 Miliarde Muslime für " Primitive " hält .Ich halte-im Gegensatz zu Ihnen - allen Minderheiten in den Mehrheitsgesellschaften, wie den Zigeunern, Schwarzen, Muslimen, Asiaten etc. in Europa die Stange. Niemand hat größere Bestialitäten begangen als die Kristen in Nazideutschland.Dennoch halte ich die gegenwärtige egoistische und schlitzohrige Tschechei , derer stolzen Repräsentanten eben Sie darstellen ,für etwas , was in die unsere EU sicher nicht gehört sondern zu Polen etc.Letzte Woche kehrte ich von muslimischen Malediven zurück wo ich 1989 1 Jahr lang bei Flying Swiss Ambulance als Arzt arbeitete.Und wenn Sie , ein pathognomonischer Bürger dieser Tschechei behaupten , auch die an Allah Gläubige auf den Malediven seien " Primitivem "finde ich Sie in Ihrer Eigenscheft eines typisch tschechischen Bürgers für durch und durch widerlich.

J. Zima 11.3.2019 11:50

Let's see how it's with other languages of yours. As I wrote I worked with Muslims in Africa and America. I know them very well. It's absolutely irrelevant that there may be millions of Muslims who may not hate Jews as much as Arabian and Iranian Muslims do. There is at least the same amount who do. Check out the speeches of Iranian ajatollahs about the extermination of Israelis or official goals of the Palestinian Hamaz organization, but it doesn't bother the EU leaders at all. Try to imagine what would they do if Israel made the extermination of Palestinians to its official goal. And the last but not least you didn't react to more of my arguments (crypto-communism of most of the EU leaders, Vietnamese people expelled from Germany). The only thing you can is just to insult your opponent when you run out of arguments.

T. Cerny 11.3.2019 13:35

If it hadn't been for you , I certainly would have been lost !Nevertheless I have never heard or red , that G. would have been banished Vietnamese.Where do you have it from ? From czech Prask ?You must be a huge simpleton thinking, that any absolutely subjective arguments could make me or you change my opinions and attitudes as for philosophy of life ( Weltanschuung ). Simplified said,you will remain at all circumstances a racist and me , doing the surgery more than 52 years , which doesn't mind the lefts.If you call our Mrs.Merkel or Mr.Jüncker Cryptocommunists , so you are complete flubdubbed, but typical czech.You fart blossom, take a chill pill and chill out.

J. Tolman 9.3.2019 21:24

Postoj Čechů k brexitové Británii je dán nikoli láskou k Británii alébrž nenávistí k EU.

E. Derat 9.3.2019 21:46

Nenávist, příliš silné slovo. Ano, k velké nechuti k EU. A samozřejmě jim přeju tu svobodu. Jako jsem jí přal i státům, které se dříve zbavily kurately SSSR jako Polsko a Maďarsko. I tenkrát jsme se staly předposledním státem, který se konečně osvobodil. A vypadá to, že tomu bude i v případě EU, když je co žrát tak proč se bouřit, že. Poláci tenkrát říkali, že máme hubu ucpanou salámem. Dnes banánem.

A. Devátý 9.3.2019 19:39

To je radost, to nám opravdu pomůže.

K. Pavlik 9.3.2019 19:03

No tim se Cesi maji co chlubit. No holt se splha u kazdeho co to de- USA a ted Britanie. To ze anglicky vychovani lide splhavci naprosto pohrdaji je smutny fakt. Pokladaji za samozrejme ze je to povinnost sluhu a zebraku (viz anglicke: Zebrak si nemuze vybirat).

J. Kotala 9.3.2019 19:01

Hnus. Umlátili nám chlapa řetězem a my ještě podlézáme.

K. Stržanovský 9.3.2019 23:10

To u toho asistovali všichni?

J. Kotala 10.3.2019 11:29

Jde o princip. Mají poloruský soudní systém.

S. Nováková 9.3.2019 16:50

Doufam, ze nepremluvi tenhle chytry narod na CZEXIT

T. Hraj 9.3.2019 18:02

A já zase že ano.

E. Derat 9.3.2019 16:32

Velmi dobře, z UK je třeba udržovat dobré vztahy i po jejím opuštění té obskurní organizace EU. Po nebývalé chvále od opravdu autentického Velkého bílého otce z Washingtonu, je UK druhým významným státem, který se kladně vyjádřil k vládě v ČR.

S. Nováková 9.3.2019 16:54

Jak dojemne. Aby jim tam nelezl "povl z vychodni Evropy", do ktere Britove pocitaji taky Cesko, to byl jeden z hlavnich duvodu BREXITu. Ale hlavne lezme tem anglosasum poradne do zadnice, to nam slo dycky vyborne

E. Derat 9.3.2019 17:04

Jejich věc, jejich stát, jejich rozhodnutí koho tam chtějí či nechtějí, ale k tomu potřebují být opět opravdu svobodní. A v tom jim velmi fandím, a závidím jim. Já také nejsem nadšen z ukrajinské žebroty, která tady roznáší spalničky. A furt lepší lézt do zadničky anglosasům než echt Němcům. Anglosasové nás nechtěli plošně vyhladit společně s Židy. Naopak tomu zabránili.

M. Lucky 9.3.2019 17:17

Novakova to psala pri pohledu z rusacke zadnice.

S. Masek 9.3.2019 18:06

Opravdu? Bud jste prilis mlada a nebo prilis hloupa, ze si nevzpominate na osumatricaty rok kdyz nas vami oslavovani, Anglosacsane prodali tem zlym Nemcum kteri jsou dnes nasimi nelepsimi prateli a ochranci. Co se tyce zebracke Ukrajiny, myslim, ze byla pred nekolika lety osvobozena pomoci prave techto hodnych Anglosacsanu a je nyni svobodnym a demokratickym narodem s efficientnim capitalistickym zrizenim. Tak proc tolik vitriolu?

E. Derat 9.3.2019 18:41

Leč anglosasé svoji chybu napravili i za cenu životů jejich lidí, a za nemalých finančních prostředků. Od okupantů ať německých nebo sovětských ( i Ukrajinci, a ostatní národy SSSR ) nikdy nic dobrého neočekávám. Státy nemají přátelé, ale pouze své zájmy. A taky nevím jak nás Němci ochraňují ? O dnešní Ukrajině zřejmě nemáte žádné informace, stačí si přečíst vyjádření velvyslankyně USA na Ukrajině, země je zcela prohnilá korupcí, nebo o korupčních aférách při volbách presidenta, které budou za pár týdnů. Ani nevím jak Ukrajinu někdo osvobodil, pokud vím tak kromě pár drobných jim nikdo jinak nepomohl, natož aby je osvobozoval. Svobodní také nejsou, jsou závislí na zahraniční pomoci. Jste asi hodně starý, a zřejmě dnešní situaci nesledujete. Jinak na Ukrajině je 50 tis. lidí nakaženo spalničkami, a tak je roznášejí po celé Evropě. Kdo mohl z Ukrajiny utekl, cca 3 mil. je jich v Rusku, 2 mil. v Polsku, v ČR cca 200 tis. atd. A porodnost jim klesla meziročně o 7,5 %.

S. Masek 9.3.2019 19:11

B.S.

F. František 9.3.2019 15:37

Když dva chtějí a jsou rozumní, tak se dá na všem domluvit.

Najdete na Lidovky.cz