České Budějovice 2:1 Jablonec

Až v osmém kole se dočkali fotbalisté Českých Budějovic prvního ligového vítězství. Na domácím trávníku zdolali Jablonec 2:1 a opustili poslední místo v tabulce. Částečně se tak svým příznivcům omluvili za ostudné středeční vyřazení z poháru v Mutěnicích. V sestavě Jihočechů se objevila slovenská posila z Ružomberoku obránce Laurinc. Do vedení se Jihočeši dostali poměrně lacino. Šíma centroval a míč se doslova doplazil do jablonecké sítě.

Branky: 34. Šíma, 55. Sedláček - 84. Michálek. Rozhodčí: Hrubeš - Filípek, Pospíšil. ŽK: Homoláč, Kučera - Krejčí, Kocourek. Diváci: 3242. Poločas: 1:0. České Budějovice: Kučera -Jablonec: Špit - Krejčí (46. Valenta), Laurinc, Horejš, Hunal (80. Žižka), Homola, Huber, Hamouz Leština - Benát (90. Ondrášek), - Michálek, Loučka (86. Hloušek), Homoláč, Hílek, Šíma - Svátek Pavlík, Zofčák - Klapka (86. Stráský), Sedláček. (46. Kocourek) - Lafata.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Pavel Tobiáš (České Budějovice): František Komňacký „První poločas byl (Jablonec): „Za nepřesnosti z naší strany asi nejlepší za jsme si lepší výsledek nezasloužili. tu dobu, co mužstvo vedu. Zdaleka jsme do Hráči měli větší vůli po výhře zápasu nedali tolik jako než soupeř.“ domácí.“