Neděle 20. září 2020svátek má Oleg 22 °C jasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Česko se chce podílet na nové protiraketové obraně, ujistil Fischer

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 426
  • Poslední: 25.10.2009 17:43
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
25.10.2009 17:43

Děkuji

za prověřené zprávy, ale KSČSSD s max podporou Rusů, přece nemohou dopustit, aby ve středu Evropy ztratili svůj tvrdý vliv-- to dá rozum. Sice Jáchymovský uran Rusové bez kopějky vlastních nákladů zcela už dávno vybrakovali, ale takové lázeňství- to je také ten pravý důl na Eura a dolary, žejo?? A ještě pěkně až na hranicích s Bavorskem-- to je to pravé ořechové!!! Kdo ví, jestli už tam nenatahali své mírové raketky...Na radnici v Karlsbádu jim držej všechny 4 palečky a jen tak zdarma, z lásky k bližnímu.

25.10.2009 0:08

Bohužel

moc se neradujte, soudruzi z KSČSSD chystají akci proti spojenectví s USA, a na rozbití vazby USA---Evropa!! Tak oslabí NATO, které se pokusí rozložit. O tom není žádných pochyb--- viz grimasa soudruha manipulátora Paroubka, když odcházel z jednání s Bidenem.

24.10.2009 22:04

I když se ZATÍM Fischer jeví jako rozumný politik

tak by si také měl uvědomit, že na tak zásadní rozhodnutí, jako je základna ať radarová, či raketová obranná NEMÁ mandát.

Možná  také ,že jako chytrý člověk hraje tak trochu s kamarády z USA poker  a pro plebs divadélko. No uvidíme , co z toho vyleze.

Biden si udělal rodinný výlet za peníze poplatníků USA a jestli prodal, či ne ty rezavé šunty F15, to taky brzo poznáme.

Bezvadný byl jeho výrok: "Jste /ČR/ vzor pro ostatní východoevropské státy"

Asi mu před cestou nikdo neřekl, že Česko-slovensko, i Rakousko se vždy počítalo jako středoevropské země !

24.10.2009 21:22

A co lid - démos ?

Fischer sice na Bidenovu zprávu reagoval poměrně opatrně, přesto myslím, že k tomu neměl právo - ani k tomu opatrnému stanovisku. Češi nejsou naladění na to, aby se tu budovaly nějaké základny, nějaké zbraňové systémy ...

Topolánek (modrá vláda ODS) prosazoval radar v ČR proti přání lidí. Průzkumy mínění mluvily jasně - víc než 65 % nechtělo radar. Proti byla i opozice. Topol prosazoval svůj záměr i bez jednání s opozicí !

Na tohle dojel Topol. Amíci nechtěli riskovat, že po změně vlády jich bude někdo posílat pryč ...Nebo že tu budou obrovské demonstrace s hesly "Ami go home".

Nová vláda změnila záměry, změnila koncepci, ale ... Pochybuji, že to může mít rozumný přínos pro lidi v ČR.

25.10.2009 0:13

Re: A co lid - démos ?

soudruhu-- souhlas, už před 20 léty trvalo českým politikům JEDEN ROK do probuzení-- že se komunizmus pod diktátem Kremlu hroutí. Po Polsku- Maďarsku- NDR-- dlouho nic a pak dueto Čalfa--Havel zatroubili ústup Jakešů z výsluní, ikdyž rok byla situace všem jasná. Česko-- jako rudá pevnost i DNES bojuje proti Západu, nejvíce proti USA, samozřejmě radar jako vlajková loď svobody-- musí bolševikům z cesty.

25.10.2009 1:38

Re: A co lid - démos ?

Tyhle americko-bolševické kecy si běž čmárat na jude zeď. Tvoje pohazování se soudruhy je známkou tvé slabomyslnosti.

24.10.2009 19:10

taky jsem pro

kdyby byl třeba mobilní radar na lodi,tak by mohla naše republika dodat třeba partu eletrikářů,tím bychom splnili náš závazek k usa

24.10.2009 19:22

Re: taky jsem pro

A pokud budeme napadeni, tak by se nám mohli Američané revanšovat podobným způsobem-např. vysláním vojenské kapely.

24.10.2009 18:53

Na čem se chce podílet Fischer?

Pochybuji, že Fischer mluví za české občany, když řekl, že se ČR chce podílet na americké protiraketové obraně. Navíc není známo o co jde, ale zcela jistě o nejakou svi.árnu, jako vždy.

24.10.2009 19:24

Re: Na čem se chce podílet Fischer?

Hehe, a kdyby nešlo o sviňárnu, tak o ni stejně jde, protože je od Američanů! Oceňuji tvou ideologickou pevnost, soudruhu!

24.10.2009 20:12

Re: Na čem se chce podílet Fischer?

Největší bingo je, když loutkář vodí loutky obou stran. Takže Američané, potažmo západní kapitalisté i sovětští bolševici mají STEJNÉHO loutkáře. Stalin se trochu vymanil zpod kotroly, proto byl otráven a situace se opět vrátila pod kontrolu. Hledej loutkáře, šmudlo! Pomůcka - má prachy - a móóóc, dokonce si je tiskne! 

24.10.2009 16:44

Dobrý tah

K něčemu byl přece jen předcházející boj proti radaru přece jen hodnotný. A to v tom, že se do ČR nedostaly vysloužilé železné vraky kdesi z jakýchsi ostrovů. US administrativa se musela náležitě chytnout za nos, když zjistila, že jen tak jednoduše už dnes čecháčky neochč*ije. Takže nebýt antiradarových protestů, už by byl v Brdech nasazen jakýsi pochybný a vysloužilý radar, který by za pár let potřeboval "nutnou" modernizaci a sosal by mimojiné peníze ze státního rozpočtu ČR formou daňových úlev ameické armádě. No alespoň prozatím se ČR nestalo smetištěm vysloužilých systémů studené války. V dnešní době již existují systémy mobilní, které se mohou operativně přesunovat z místa na místo v docela slušném čase, statická základna v Brdech by byla pouze jakýmsi předmostím americké armády, která by se do dané lokality začala postupně, avšak nenápadně přesunovat. Jaké měli problémy z US army Britové, dodneška mají na východním pobřeží v bažinách hrabství Suffolk pozůstatky amerických základen. Nyní tam v klidu mořského vánku odpočívá bezpočet jaderných hlavic, připravených k použití.

24.10.2009 14:36

Nikdy samostatní

Nikdy žádný spojenec za nás ruku do ohně nedal, všichni zradili a Česko se bude stále někam cpát, přitom Fischer nemá řádný mandát na rozhovory ohledně budoucnosti v nějakém paktu. Jsem jak v Jiříkově vidění co se to u nás děje, buď si myslí politikové,že národ je vůl a nebo oni hulej trávu.

24.10.2009 13:45

Co mi to připomíná ?

Biden 2009 - nebojte se, přece vás nenecháme bez ochrany, když si to všichni (Havel, Topolánek, Schwarcenberg) tak toužebně přejete. Rusáci 1968 - přece jsme vás přijeli zachránit před kontrarevolucí, jak to, že nás nevítáte květinami (to si ti vojáci skutečně mysleli).

24.10.2009 6:02

Strachy se můžeme podělat!

Mně ta šaráda připadá, jakoby ruské ranky stály u našich hranic se Slovenskem! Proboha probuďte se! Češi se nemístným způsobem vnucují další velmoci, aby nás vzala pod svá křídla a ochránila nás opět před fiktivním nepřítelem!

Obamova administrativa se snaží o diplomatická řešení ve světě, o snižování zbrojení a my, ustrašení Češi jim opět lezeme do zadní části těla! Kdy konečně už Češi dostanou rozum! Zřejmě nikdy!

Brečet nad tím, že Biden nemluvil konkrétně o jakémsi deštníku, je úsměvné! Biden dobře ví, že jsme vlez......! Jen se zesměšńujeme před světem! Pryč s takovou politikou jak Havla, tak naší pravice, která si bez radaru neví rady. Která kvůli tomu, že tu radar nebude, nemůže spát!

24.10.2009 10:45

Re: Strachy se můžeme podělat!

A co jsou to za lidi,kteří nás prodají aniž by se zeptali lidí, zdali to chtějí.U mně to jsou obyčejní zrádci národa a anální lezci za lepším korytem.Můj názor na tuto vládu byl dobrý, pokud nezačla dělat stejné chyby jako vláda předchozí.To není politika demokracie,ale politika nátlaková a diktatůrní.

24.10.2009 13:54

Re: Strachy se můžeme podělat!

to nejsou lidi - to jsou nadlidi, židi...

24.10.2009 0:08

on ten Fischer a Klaus

 snad ani nevěděli, že ten ejmérickej Joe Biden je ten kretén, který byl duchovním autorem  " humanitárního bombardování Jugoslávie. - Tedy - Srbska ". Přece takové svini by ani ruku podat nemohli, natož s ním o něčem jednat.

24.10.2009 2:36

Re: on ten Fischer a Klaus

Nebyla tam duchovní matka Albrightová, jejíž židovské rodině Srbové za 2. svět. války ublžili v Bělehradě tak, že ji zachránili před koncentrákem?

24.10.2009 10:10

Re: on ten Fischer a Klaus

jó, baba u toho  byla a souhlasila, ale Joe byl Bushovým poradcem a tu věc vypracoval k realizaci.

24.10.2009 13:43

Re: on ten Fischer a Klaus

Takže tedy Joe jen dále rozvíjí své zásluhy o svobodnou a demokratickou Evropu.

24.10.2009 18:57

Re: on ten Fischer a Klaus

Madlen Korbelovou Srbové museli strašně znechutit, že je nechala humanitárně bombardovat. Někde jsem četl, že se Madlenka důvěrně zná se synem ustašovského vraha Kvaternika, který podobně jako jeho taťka uprchl do USA. Role Madlenky je poutavě rozepsána v knize Dejana Lučiče - Kraljevstvo Hazara I., II. Kdo umí srbochorvatsky, docela si počte.

23.10.2009 23:26

nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

opravdu jsme zvláštní stát. Tím nijak neprotestuju proti spolupráci s USA - naopak. Ale principiálně je to podivné. Tohle není plnokrevná vláda, měli bychom si to uvědomovat. Spousta lidí tady má sklony rezignovat na základy a zásady zastupitelské demokracie ....

23.10.2009 23:46

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

Tel Aviv rozhoduje hubou sionisty fischera o naší národní bezpečnosti

24.10.2009 0:13

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

Jakmile se o Fischera začíná otírat dementní nácek tvého ražení tak okamžitě u mě začíná tento člověk jako politik, státník i uředník získávat na hodnotě

24.10.2009 8:32

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

no bodejť, žide

24.10.2009 12:43

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

Máš problém nácku?

24.10.2009 12:53

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

problém je v tom, že dnešní (a nejen dnešní) nejodpornější náckové jsou bez konkurence sionističtí židi, to že zloděj ječí "chyťte zloděje" není nic nového pod sluncem

24.10.2009 18:59

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

Fischer se k judaismu veřejně přihlásil, ačkoli pochybuji, že se ho na to někdo opovážil zeptat. To, že je Žid, není nic proti ničemu, ale je to informace. Nechť si jí každý vyhodnotí podle svých možností.

24.10.2009 22:27

Re: nevolený úředník rozhoduje o národní bezpečnosti?

copak popletenej judaismus - on je sionista, slouží izraelcům

V Česku jsou houbařské žně. Podívejte se, kde rostou nejvíc

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když zaprší a pak se oteplí, přijdou houby, shodují se mykologové. A opravdu přišly. Nejvíc je hřibů smrkových. Velké...

Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

Psycholog a manželský poradce Petr Šmolka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

Nemá smysl sportovce zavírat do karantény, říká fyzioterapeut Kolář

Fyzioterapeut Pavel Kolář | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Fyzioterapeut a léčitel slavných sportovců Pavel Kolář míní, že opatření proti viru jsou nekoncepční a budou mít dopady...