Neděle 19. ledna 2020svátek má Doubravka -1 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Chalupa by měl skončit, žádá pražská TOP 09

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 25.5.2011 10:25
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Belling 25.5.2011 10:25

Muž s tak širokým ideovým záběrem

http://www.youtube.com/watch?v=PmYlb5JeZq8

samozřejmě nemůže koukat na něký ten stomilon. To dá rozum.

J. Koliáš 19.5.2011 0:14

tunel

Tunel za 600 000 000 v přímém přenosu: Praha 6,10,13 společně vydrancovaly městské kasy /kmotři se po letech ozvali a hoši starostové a - dokonce i  - ministři musí zaplatit. 1/ jednalo se o politické a stranicky koordinované rozhodnutí - nikoli rozhodnutí samosprávy...   2/ propojení Key Investments a ODS jmenovaných částí není jen finanční /vytunelované peníze si rozdělí kmotři,  starostové se musí spokojit s prebendami/, ale i ideové a personální.  Ano, je to přesně tak, republiku nám před očima rozkrádají a hodnotově devastují lobbisté . oligarchové: oni rozhodují, kdo bude starostou > poslancem > ministrem /viz Praha 6,10,13/.   3/ Kauza slečna Kočí se na objednávku lobbistů spustila do 24 hodin poté, co se v médiích poprvé objevily zprávy o tunelu na pražských radnicích.

R. Pechoušek 16.5.2011 15:08

Key Investments

= Slavia Praha, Stanislav Gross, Moravia Energo, Sokolovská uhelná. Viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Key_Investments. To je rejstřík, panečku, co kšeft, to svinstvo. Její šéfové (jistě s akciemi na majitele) měli být už v base, majetky zabaveny, vše dodaněno, spočítáno, podtrženo. Tečka.

R. Pechoušek 16.5.2011 18:41

Re: A Kalouska s Parkanovou

bych se rád zeptal, kdy uvidíme přebytky peněz z předražených Pandurů, Grippenů a podobných Lidoveckých minel. Překabátěním aktérů se korupce nevypařily.

J. Mikšík 16.5.2011 12:48

Proč

neplatí u nás zákon, aby lidé, kteří něco takovéhoto schválí musí ručit svým majetkem a v případě pochybení příjde exekuce? Žádat někoho, aby jenom odstoupil je výsměch protože šlo o obecn peníze.

F. Doušek 16.5.2011 13:48

Re: Proč

problém bude asi zakopaný v rovině kolektivní odpovědnosti. Předpokládám, že o tom kroku rozhodlo zastupitelstvo. Podobný případ s nevýhodným prodejem pozemků řešil soud v Liberci vůči 20 zastupitelům, a skončil osvobozením.

V. Kusý 16.5.2011 15:04

Re: Proč

A čekal jste něco jiného?

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...